تاریخ انتشار: 23 سپتامبر 2015 - اخبار, اخبار شهرداری ها, خواندني هاي برگزيده‌

ویژه برنامه های شهرداری منطقه ۴ در عید سعید قربان/برخورد جدی با عرضه دام غیر مجاز در شمال شرق تهران...

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه چهار گفت : همزمان با فرارسیدن عید سعید‌قربان، ویژه برنامه های مختلفی در سطح منطقه به ویژه جایگاه عرضه دام زنده پیش بینی شده است .
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار ، حمید ناصحی با بیان این مطلب افزود : به منظور دسترسی آسان شهروندان به مرکز عرضه دام بهداشتی و حفظ بهداشت محیط‌زیست و زیبایی محیط شهری، ویژه برنامه های مختلفی در جایگاه عرضه دام بهداشتی حکیمیه واقع در بلوار شهید بابائیان خیابان پیشوا در نظر گرفته شده است. .
ناصحی با اشاره به تبلیغات محیطی صورت گرفته در محدوده منطقه ۴ تصریح کرد : به منظور جلوگیری از اتلاف وقت شهروندان و سردرگمی آنان، بیش از ۳۰ تخته بنر به متراژ ۴۰۰ متر مربع و تابلوهای جهت نما در محدوده منطقه جانمایی خواهد شد.
وی افزود: همچنین به منظور رفاه حال شهروندان، تامین پارکینگ برای ۱۰۰۰ خودرو، ۱۹۰۰۰ متر آذین بندی و همچنین فضاسازی ۹۵۰ متر مربع با چادر در محدوده جایگاه عرضه دام حکیمیه برای رفاه حال شهروندان در نظر می شود.
ناصحی افزود: برگزاری جشن ویژه عید سعید قربان از دیگر برنامه هایی است که با حضور گروه های نمایشی و جنگ شادمانه و با همکاری معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه برای خانواده ها و کودکان در نظر گرفته شده است.
معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه چهار با بیان اینکه بر خلاف سال گذشته محلی برای عرضه دام زنده در جایگاه های موقت در منطقه ۴ در نظر نگرفته ایم افزود: در منطقه ۴ تنها مرکز ثابت عرضه دام زنده حکیمیه آماده خدمات رسانی به شهروندان است.
ناصحی از کلیه شهروندان خواست تا به منظور رعایت اصول بهداشتی و جلوگیری از شیوع بیماری های دامی، از خرید دام در مکان های فاقد مجوز سازمان سردخانه و کشتارگاه شهرداری تهران جدا خودداری نمایند .
وی خاطر نشان کرد: به منظور جلوگیری از عرضه دام غیر مجاز در سطح منطقه تمهیدات لازم در نظر گرفته شده است و با متخلفین برخورد قانونی به عمل خواهد آمد .
پیمان ضیایی
مدیر روابط عمومی

چاپ چاپ