تاریخ انتشار: 25 سپتامبر 2015 - اخبار, اخبار شهرداری ها, خواندني هاي برگزيده‌

ویژه برنامه های مهر سلامت در منطقه ۱۰ تهران

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

به مناسبت بازگشایی مدارس با تلاش اداره سلامت در چندین مدرسه منتخب منطقه برنامه های سلامت محور در قالب مشاوره تحصیلی، مشاوره تغذیه، تعیین شاخص توده بدنی، برگزاری مسابقه، توزیع بروشور، هدایا و … برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۰، با هدف ارتقای سطح سلامت دانش آموزان و افزایش روحیه شادابی و نشاط آنان برای شروع سال تحصیلی جدید همزمان با آغازین روز مهر و بازگشایی مدارس در روزهای ۳۱ شهریور و یکم مهر ماه، ایستگاه سلامت و تست فشار خون ویژه اولیا و مربیان مدارس، مشاوره تحصیلی با حضور کارشناسان روانشناسی، تعیین شاخص توده بدنی، مشاوره تغذیه، دوره های آموزشی سلامت محور و کارگاه آموزشی مهارت های زندگی، بهداشت فردی به همراه توزیع اقلام آموزشی شامل ۷۰۰ نسخه بروشور و ۱۰۰ حلقه سی دی با مضمون یک عمر سلامتی با خود مراقبتی در مدارس منتخب منطقه دایر شد.
جشن شکوفه ها در مدارس ابتدایی خلیلی، اسوه و کلهرودی برگزار شد
جشن شکوفه ها همزمان با سراسر کشور در روز ۳۱ شهریور ماه در مدارس ابتدایی شاهد کسری خلیلی، اسوه و زنده یاد حبیبی کلهرودی برگزار شد و دانش آموزان سال جدید تحصیلی را با مشایعت مدیران ارشد منطقه آغاز کردند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۰، آیین نمادین جشن شکوفه ها و زنگ مهر، به صورت همزمان در دبستان پسرانه شاهد کسری خلیلی با حضور مهرداد زنگنه فر معاون امور شهری و محیط زیست، سید رضا تربت جو معاون حمل و نقل و ترافیک، اشکان صومی شهردار ناحیه ۳ و احمد شهیدیان در دبستان زنده یاد حبیبی کلهرودی؛ با حضور علی اصغر اسدپور زارع معاون مالی و اقتصادشهری، حسینی معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه، مهدی صفدری معاون شهرسازی و معماری، محسن دودانگه شهردار ناحیه ۱ در دبستان اسوه؛ با حضور عباس علی فراهی زاده معاون فنی و عمران و مجید یکتاپرست شهردار ناحیه ۲ و جمعی از مدیران منطقه و مسئولین آموزش و پرورش برگزار شد.
گفتنی است ،در این مراسم پس از قرائت قرآن،پخش سرود ملی،خوش آمدگویی مدیر مدرسه و اجرای برنامه های شاد، سرود و نمایش عروسکی، زنگ مهر و هفته ولایت توسط مدیران منطقه نواخته شد و دانش آموزان کلاس اول با دریافت گل بعد از عبور از زیر قرآن کریم به کلاس درس رفتند و سال تحصیلی جدید را آغاز کردند.

مراسم گلبانگ مهر در مدارس مولوی، حضرت فاطمه (س) و شمس آبادی برگزار شد
صبح امروز همزمان با سراسر کشور، دانش آموزان هنرستان دخترانه نمونه مولوی، مدرسه شمس آبادی و حضرت فاطمه (س) در مراسم جداگانه، در میان بدرقه باشکوه مدیران ارشد شهری عازم کلاس های درس شدند تا سالی پربار توام با علم آموزی را آغاز کنند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۰، در اولین روز از ماه مهر و آغاز هفته دفاع مقدس مراسم گلبانگ مهر در مدرسه مولوی با حضور مهرداد زنگنه فر معاون امور شهری و محیط زیست، سید جواد حسینی معاون امور اجتماعی و فرهنگی، محسن دودانگه شهردار ناحیه ۱ و احمد شهیدیان مدیر روابط عمومی منطقه در مدرسه حضرت فاطمه (س)، در مدرسه حضرت فاطمه (س) با حضور اشکان صومی شهردار ناحیه ۳ و سید رضا تربت جو معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه و در مدرسه شمس آبادی با حضور مهدی صفدری معاون شهرسازی و معماری و مجید یکتاپرست شهردار ناحیه ۲ برگزار شد.
این گزارش می افزاید در این مراسم ضمن قرائت قرآن، پخش سرود ملی و خوش آمدگویی مدیران مدارس زنگ مهر و هفته ولایت نواخته شد و دانش آموزان با در دست داشتن شاخه های گل راهی کلاس های درس شدند.

چاپ چاپ