طی حکمی از سوی مدیرکل حراست شهرداری کلانشهر تبریز :

مسئول حراست سازمان توسعه و عمران عون ابن علی شهرداری تبریز معرفی شد...

تاریخ انتشار: 25 سپتامبر 2015 - انتصاب ها
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

شهریارنیوز: طی حکمی از سوی مدیرکل حراست شهرداری کلانشهر تبریز مسئول حراست سازمان توسعه و عمران عون ابن علی شهرداری تبریز شد.
طی مراسمی با حضور مدیرکل اداره کل حراست شهرداری کلانشهر تبریز، مدیرعامل و جمعی از کارکنان سازمان، شاپور عباسی عنوان مسئول حراست سازمان توسعه و عمران عون بن علی شهرداری تبریز معرفی و از زحمات و تلاش های محمدعلی سلیمی سرپرست حراست قبلی سازمان قدردانی بعمل آمد .
مسعود برزگر جلالی در مراسم تودیع و معارفه برزگر با تشریح جایگاه و اهمیت حراست در شهرداری گفت: وجود حراست به شرط داشتن نگرش جامعه شناسانه و انسان مدارانه قطعا موجب تعالی سازمان و رویین تن شدن سازمان در مقابل آفات و بیماریهای داخلی و خارجی خواهد شد.
مدیرعامل سازمان افزود: در سالهای اخیر بخصوص در زمان مدیریت حاج آقا حسنی و مجموعه خدوم ایشان شاهد تقویت نگرش جامعه شناسانه، بدور از ذهنیت پلیسی هستیم و مجموعه حراست شهرداری تبریز را همراه و همدل مدیریت و کارکنان شهرداری می بینیم.
وی ادامه داد: جا دارد نسبت به اعتمادی که آقای حسنی نسبت به مدیریت و کارکنان این سازمان دارند تشکر و قدردانی کرده و از حضور مجموعه حراستی و نظارتی در پیشبرد هرچه سالمتر اهداف عالیه سازمان استقبال می کنیم.
حسنی مدیرکل اداره کل حراست شهرداری کلانشهر تبریز با تأکید بر اینکه کار حراست پیشگیری است نه مچ گیری گفت: از مسئولین حراست انتظار داریم با راهنمایی و تذکرات، پیشگیری از وقوع هرگونه تخلف را در اولویت قرار دهند و با ایجاد فضای سالم و صمیمی در محل کار، بستر مناسب تلاش و کوشش برای پرسنل شهرداری جهت ارائه خدمات بهینه به شهروندان را فراهم کنند. .
وی در این مراسم ضمن معرفی شاپور عباسی بعنوان مسئول حراست سازمان و قدردانی از زحمات محمدعلی سلیمی سرپرست حراست قبلی سازمان، یکی از وظیفه مسولین حراست را مشاوره و کمک به مدیران و همکاران در انجام صحیح امورات خواند.
مدیرکل اداره حراست شهرداری تبریز در ادامه سخنان خود گفت: در یکسال اخیر شاهد تحرک و پویایی در سازمان توسعه و عمران عون ابن علی هستیم و عملکرد سازمان در اجرای پروژه های مختلف در تفرجگاه عینالی ستودنی است که از مدیریت و کارکنان تلاشگر این سازمان تشکر و قدردانی می کنیم .
برزگر جلالی ادامه داد : با عنایت به سوابق علمی و عملی آقای عباسی، امیدوارم در پست مسئول حراست بتواند در کنار سایر کارکنان سازمان توسعه و عمران عون ابن علی شهرداری تبریز با صیانت از اموال و دستاوردهای چندین ساله و حمایت از نیروی انسانی این سازمان، در آبادانی و توسعه هرچه بیشتر تفرجگاه عینالی موثر واقع گردد.

چاپ چاپ