تاریخ انتشار: 27 سپتامبر 2015 - اخبار, اخبار شهرداری ها

برپایی ۴ نمایشگاه دفاع مقدس در منطقه ۷

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

شهردار منطقه ۷ از تدارک ویژه این منطقه به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۷، دکتر رضا نگهبان با اعلام این مطلب افزود: ۴ نمایشگاه در بوستان شهید نیاکی، میدان امام حسین (ع)، باغ موزه قصر و روبروی شهرداری منطقه برپا شده است.
وی با اشاره به اینکه برنامه های هفته دفاع مقدس با اهداف محله محوری، هویت افزایی، غرور آفرینی و مشارکت اجتماعی برگزار می شود، تصریح کرد: حادثه عظیم این هشت سال، مجموعه ای است از صفات والا، فرهنگ های پسندیده و برگزیده و ممتاز، عقاید و معارف والایی که ملت ما در طول تاریخ ارث برده یا استعدادش را در خودش حفظ کرده بود که با انقلاب اسلامی این استعداد بروز کرد.
شهردار منطقه ۷ خاطرنشان کرد: برگزاری تورگردشگری، بازدید تجلیل از خانواده شهدا و ایثارگران، برپایی شب شعر و خاطره دفاع مقدس، یادواره شهدا و میهمانی لاله ها تنها بخشی از فعالیتهای این منطقه در هفته دفاع مقدس است.
به گفته وی، همایش تهران معبر یاد شهدا، نمایشگاه عکس “پلاک خاکی”، معرفی و رونمایی از کتاب دفاع مقدس و نیمه پنهان ماه از دیگر اقداماتی است که با هدف گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار می شود.
دکتر نگهبان با اشاره به اینکه هفته دفاع مقدس همچون نگینی تا همیشه زمان، بر تارک تاریخ حماسه و ایثار و پایداری آزادگان جهان می‌درخشد، یادآور شد: زنده نگهداشتن یاد و خاطره دلاورى شهیدان و شاهدانى که با خون و جانشان سطر سطر تاریخ این مرز و بوم اسلامى را نگاشته‌اند از اهداف برپایی مراسم در طول هفته دفاع مقدس است.

چاپ چاپ