تاریخ انتشار: 27 سپتامبر 2015 - اخبار, اخبار شهرداری ها

برگزاری ایستگاه های تندرستی در بوستان های منطقه ۷

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

رئیس اداره تربیت بدنی شهرداری منطقه ۷ از برگزاری ایستگاه های تندرستی در بوستان های این منطقه در راستای اجرای طرح استقبال از مهر خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۷، محمد حیدری با تاکید بر اشاعه ورزش شهروندی و همگانی تصریح کرد: با توجه به اینکه ورزش همگانی بهانه ای است برای دور هم جمع کردن خانواده ها، ایستگاه های تندرستی با هدف ایجاد روحیه شادابی و نشاط، تحکیم بنیان خانواده ها و ترغیب آنان به ورزش در منطقه برگزار می شود.
وی افزود: این طرح با هدف ایجاد محیط های مناسب برای ورزش صبحگاهی و فرهنگ سازی جهت توسعه ورزش همگانی در جامعه اجرا شده و شهروندان زیر نظر مربی ورزشی به انجام حرکت های آمادگی جسمانی می پردازند .
رئیس اداره تربیت بدنی شهرداری منطقه ۷ یادآور شد: برگزاری ایستگاه های تندرستی، مسابقات زنگ ورزش مدرسه ای، مسابقات کوهپیمایی، برگزاری جشنواره کودک، تفریحات دانش آموزی، گردشگری ورزشی و مسابقات المپیاد محلات از جمله رئوس اقدامات اداره تربیت بدنی منطقه ۷ در طرح استقبال از مهر است .
وی تصریح کرد: آغاز سال تحصیلی با شروع مهرماه تجلی از فرهنگ علم آموزی، بالندگی نسل جوان، مبارزه با جهل و پی ریزی بنیادهای مستحکم استقلال فرهنگی نظام جمهوری اسلامی ایران است.
رئیس اداره تربیت بدنی منطقه ۷ خاطرنشان کرد: مدیریت و برنامه ریزی برای حضور فعالانه، مسئولانه و با نشاط دانش آموزان، دانشجویان، معلمان و اساتید در آغاز سال تحصیلی جدید امری خطیر بوده و نقشی بسیار حساس دارد. بدین منظور اداره تربیت بدنی منطقه ۷ اقدام به برنامه ریزی دقیق و منسجم برای مدیریت اثربخش و کارای طرح استقبال از مهر کرده است.

چاپ چاپ