توسط معاون فرهنگی واجتماعی شهردار تبریز صورت گرفت:

تجلیل از مدیران ایثارگر شهرداری تبریز

تاریخ انتشار: 28 سپتامبر 2015 - اخبار شوراها, از سراسر ايران
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

شهریار نیوز: به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس و تجلیل از یادگاران آن دوران حجت الاسلام احمدحمیدی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز به همراه تعدادی از مدیران وکارشناسان فرهنگی با حضور در مناطق وسازمانها ی مختلف شهرداری از مدیران ایثارگر و جانباز دوران دفاع مقدس تجلیل بعمل آورد.
به گزارش شهریار به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی، حجت الاسلام حمیدی، در تجلیل از مدیران ایثارگر و جانباز دوران دفاع مقدس مجموعه شهرداری تبریز، ضمن گرامی داشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: بر خود وظیفه دانستیم ضمن بزرگداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دوران هشت سال دفاع مقدس که خالصانه با نثار جان خود از مرزهای ایران اسلامی دفاع کردند یادی نیز کرده باشیم از جانبازان و یادگاران آن دوران که بی شک آرامش امروز را مدیون فداکاریهای آن بزرگواران هستیم.
وی، وجود جانبازان، ایثارگران و فرزندان شهدا را که وارثان گرانبهای شهیدان والا مقام هستند، در مجموعه شهرداری مایه برکت و سرافرازی دانسته و افزود: هفته دفاع مقدس بهانه ای است برای یادآوری ایام طلایی آن دوران هشت سال حماسه و ایثار. که به یقین مایه ی مباهات نسلهای آینده خواهد بود.
حجت الاسلام حمیدی در عین حال با تأکید بر لزوم انتقال ارزش های دوران دفاع مقدس به نسل جوان افزود: نسل جوان امروز تشنه دانستن و شنیدن از ارزش های ملی و میهنی دوران دفاع مقدس است و این وظیفه مسوولان و یادگاران آن دوران است که به این کار اهتمام ورزند.

چاپ چاپ