به مناسب ۷ مهر روز آتش نشانی و ایمنی در کاشان
تاریخ انتشار: 01 اکتبر 2015 - اخبار, اخبار شهرداری ها, از سراسر ايران

به مناسب ۷ مهر روز آتش نشانی و ایمنی در کاشان

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

مسئولین و مدیران شهرستان با شرکت در سالن همایش های این سازمان نسبت به زحمات و فداکاری های آتش نشانان ادای احترام کردند
به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان با حضور کارکنان آتش‌نشانی ، مدیران، شهردار، اعضای شورا ، دیگر مسئولین اجرایی و پیش‌کسوتان، ویژه برنامه روز ملی آتش‌نشانی و ایمنی برگزار شد.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کاشان با گرامیداشت روز آتش نشانی اظهار داشت : پیشنهاد می کنیم مهر امسال که با عیدهای قربان و غدیر همزمان شده، به نام «مهر علوی» نامگذاری گردد.

سید مهدی مجدالاشرافی گفت : برنامه‌های این روز تقدیر از پیشکسوتان این عرصه و آتش‌نشانان نمونه، اهدای درجه به آتش‌نشانان تازه پیوسته، تقدیر از دانش آموزان ممتاز آتش‌نشانان و تیم‌های ورزشی سازمان و مانور عملیاتی در سطح شهر می باشد .

شهردار کاشان هم ضمن گرامیداشت یاد جان ‌باختگان حادثه منا، به اهمیت و حساسیت شغل آتش نشانی و فعالیت های سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی اشاره کرد و اظهار داشت : کاشان زیرساخت‌های ضعیفی در بحث بحران‌ها دارد.

سید محمد ناظم رضوی با اشاره به موضوع مدیریت بحران تصریح کرد : کاشان با وجود مراسم عظیم قالیشویان و عزاداری‌های محرم و امکان زلزله و بحران‌هایی ازاین‌دست نیاز به ایجاد اداره مدیریت بحران و نیز اختصاص بودجه ویژه در این امر دارد.

حیدریان، رئیس شورای اسلامی شهر کاشان نیز در این مراسم گفت : شورای شهر آمادگی هرگونه همکاری برای کمک به رفع مسائل و مشکلات مالی آتش‌نشانان را دارد.

در ویژه برنامه روز آتش نشانی از محمد توکلی به‌عنوان مدیر نمونه آتش‌نشانی، هادی بهداد به عنوان مامور عملیاتی نمونه، محمدرضا هاشمی به‌ عنوان کارشناس نمونه آتش‌نشانی و نیز جمعی از پیشکسوتان این سازمان تقدیر به عمل آمد.

همچنین اهداء لوح سپاس به مناسبت هفته دفاع مقدس به ریاست سازمان آتش‌نشانی از طرف نماینده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و اهداء درجه به آتش‌نشانان جوانی که تازه به این ناوگان پیوسته‌اند، از برنامه‌های بعدی این مراسم بود.

ویژه برنامه گرامیداشت هفتم مهرماه، با گرفتن عکس یادگاری دسته جمعی آتش نشانان به پایان رسید که پس از آن، دلیرمندان این روز با رژه نمایشی ناوگان خودروئی در سطح شهر در جهت گرامیداشت این روز بزرگ، توان تجهیزاتی و عملیاتی خود را به نمایش گذاشتند.

شایان ذکر است در این مراسم پخش نماهنگ تولیدشده توسط آتش‌نشانان شهرستان ، مورد استقبال میهمانان قرار گرفت
و مدیر عامل این سازمان با جمعی از مسوولین و مدیران، با حضور در ایستگاه های پنج گانه آتش نشانی ضمن تقدیر و تشکر از پرسنل هدایای به رسم یادبود تقدیم آنان نمودند .

چاپ چاپ