شهردار کاشان:

نقش رسانه در معرفی کاشان ضروری است

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

شهردار کاشان، حضور فعال رسانه ها در بازتاب و بازخورد برگزاری جشنواره ها و همایش های شهرستانی در سطح کشور را ضروری دانست .
به گزارش مرکز ارتباطات و اموربین الملل شهرداری کاشان و به نقل از کمیته اطلاع رسانی یازدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان، سید محمد ناظم رضوی در حاشیه بازدید سرزده از فرهنگ سرای مهر و آشنایی با روند یازدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر افزود: نقش رسانه در برگزاری جشنواره های ملی و سراسری شهر گل و گلاب و وجود آستان حضرت سلطانعلی بن امام محمد باقر(ع) در کربلای ایران مشهد اردهال به منظور معرفی بهتر حائز اهمیت است.
وی، رسانه ای شدن هدفمند و سراسری مراسم سنتی مذهبی قالی شویان مشهد اردهال که هر ساله در دومین جمعه مهر ماه برگزار می شود را یکی از مهمترین اقدامات اصلی این شهرستان عنوان کرد.
رییس شورای سیاست گذاری جشنواره، ذات کاشان را معجونی از همه پتانسیل های علمی، فرهنگی، هنری و اقتصادی دانست و اظهار داشت: علت اینکه کاشان به حق واقعی خود نمی رسد این است که همه عملکردها به یک مسیر مشخص هدایت نمی شود.
ناظم رضوی، با تاکید بر اینکه کاشان یکی از شهرهای بی نظیر جهان اسلام است یاد آور شد: مراسم سنتی مذهبی قالی شویان مشهد اردهال خود به تنهایی می تواند کاشان را به قطب گردشگری مذهبی جهان تبدیل کند و علت اینکه این مراسم در ابعاد واقعی خود شناسانده نشده به کم کاری عمومی مردم و مسوولان بر می گردد.
گفتنی است: شهردار کاشان ۲ نمایش “ازدواج خیابانی” به کارگردانی امیرحسین حداد و “به روایت من و جولیان” به کارگردانی فهیمه مدحتی را در سومین شب جشنواره به تماشا نشست.

چاپ چاپ