جشنواره آبی ترین وصال میزبان دانش آموزان مدارس تهران می شود...

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

نمایشگاه آبی ترین وصال مستقر در دریاچه شهدای خلیج فارس، در مدت زمان برپایی، میزبان دانش آموزان مدارس تهران در تمامی مقاطع تحصیلی است.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۲۲، قاسم مولایی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: « تلاش می کنیم در مدت برگزاری جشنواره افزون بر پرداختن به بحث های فرهنگی و معرفتی با هدف ارتقای معرفت و شناخت شهروندان در زمینه ارزش های دفاع مقدس، در اجرای رسالت های ۱۸ گانه فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران نیز قدم هایی برداریم. در این خصوص در بحث فرهنگی جشنواره آبی ترین وصال، عرضه و توزیع محصولات فرهنگی و کتابهایی با محتوای دفاع مقدس، برپایی کارگاههای آموزشی معرفت شناسی، اجرای نمایشهای خیابانی با محوریت شهدای نیروی دریایی و شهدای دفاع مقدس با درنظر گرفتن وصیت نامه ها و خاطرات دلیرمردان هشت سال دفاع مقدس، روایت خاطرات جنگ از زبان راویان آن، برگزاری مسابقه فیلم و عکاسی دفاع مقدس بخشی از این اقدامات در طول برگزاری جشنواره در دریاچه شهدای خلیج فارس خواهد بود. »
وی افزود: « دریاچه شهدای خلیج فارس در طول برگزاری نمایشگاه میزبان دانش آموزان و علاقه مندان است. در راستای اجرای رسالت های فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران و پرداختن به بحث بازی های بومی محلی، اداره ورزش منطقه نیز بازیهای محلی و سنتی ایرانی را برای شهروندان و بازدیدکنندگان از این نمایشگاه برگزار خواهد کرد. »
شهردار منطقه ۲۲ با اعلام خبر هماهنگی ها و رایزنی های صورت گرفته در بخش سلامت با بیمارستانها و درمانگاههای سطح منطقه به منظور ارائه خدمات بهداشتی در طول برگزاری جشنواره آبی ترین وصال نیز خاطر نشان کرد: « مقرر شده با همکاری اداره کل سلامت شهرداری تهران و اداره سلامت منطقه، ۱۵۰۰ نفر از اعضای کانونهای معلولان محله های شهر تهران و خانواده های آنها در همایش افراد دارای معلولیت و همیاران در دریاچه شهدای خلیج فارس حضور پیدا کنند.»

چاپ چاپ