پیام شهردار تبریز به مناسبت هفته نیروی انتظامی"

ایثار و اهتمام نیروی انتظامی، پشتیبان پیشرفت و نشاط اجتماعی است...

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

در پیام شهردار تبریز به مناسبت هفته نیروی انتظامی آمده است؛
ایثار و اهتمام نیروی انتظامی، پشتیبان پیشرفت و نشاط اجتماعی است
شهریارنیوز: شهردار تبریز ایثار و اهتمام نیروی انتظامی را حافظ و پشتیبان توسعه، پیشرفت و نشاط اجتماعی دانست و تصریح کرد: توسعه و پیشرفت شهر، به عنوان مفهوم کلیدی در ارتقای شاخص‌های زندگی، تنها زمانی ارزشمند و موثر است که جامعه از امنیت و آرامش لازم برخوردار باشند.
به گزارش شهریار، دکتر صادق نجفی در پیام خود به مناسبت هفته نیروی انتظامی، با تاکید بر این که بدون امنیت، معیارهای عمرانی، اجتماعی و فرهنگی جامعه، قدرت ظهور خود را از دست می‌دهند، خاطرنشان کرده‌است: اینجاست که جایگاه رفیع و سربلند سبزقامتان نیروی انتظامی، به عنوان حافظان صلابت، اقتدار و آرامش شهر و شهروندان، تجلی می‌یابد. آرامش و نشاط حاکم بر شهر، مرهون پلیس متخصص و متعهدی است که کوچکترین زمینه ناامنی، از رصد چشان تیزبینش، به دور نمی‌ماند.
وی همچنین با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ناجا، یادآور شده است: در توصیف نقش‌آفرینی موفق نیروی انتظامی استان آذربایجان‌شرقی و شهر تبریز، همین بس که امروز شهر تبریز، علی‌رغم مسافت نه‌چندان‌زیاد با شرایط خاص کشورهای همسایه، مسیر توسعه، پیشرفت و تعالی خود را با نشاط و سرزندگی هر چه بیبشتر طی می‌کند.
شهردار تبریز در بخش دیگری از این پیام، با یادکرد دغدغه‌های مشترک پلیس و مدیریت شهری آورده است: شهرداری تبریز در کنار رویکردهای عمران و سازندگی، شاخص‌های اجتماعی و فرهنگی را مورد توجه قرار داده و هر گونه موفقیت در این حوزه را نیازمند تعامل تنگاتنگ با نیروی انتظامی می‌داند.
نجفی در پایان، با تبریک به سبزقامتان پلیس و گرامیداشت هفته نیروی انتظامی اظهار امیدواری کرده است هم‌افزایی دو مجموعه شهرداری و نیروی انتظامی، در ارتقای شاخص‌های خدمتگزاری به شهروندان موثر باشد.

چاپ چاپ