رئیس شورای اسلامی شهر تبریز:

در آمد شهرداری ۸۰ درصد محقق شده است

تاریخ انتشار: 04 اکتبر 2015 - از سراسر ايران
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

شهریارنیوز: رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: شهرداری تبریز در شش ماهه اول سال بدون در نظر گرفتن وام و اوراق ۸۰ درصد بودجه را محقق کرده است.
به گزارش شهریار به نقل از شورای اسلامی شهر تبریز، دکتر شهرام دبیری در جلسه امروز شورای شهر با بیان اینکه تبریز بار دیگر به عنوان بهترین شهر ایران برای زندگی از طرف سازمان ملل انتخاب شده است گفت: این اتفاق را به تمام شهروندان تبریک عرض میکنم.
وی ۱۴ مهر روز دامپزشک را گرامی داشت و افزود: شعار این روز غذای سالم و انسان سالم است که به تمام دامپزشکان خسته نباشید عرض میکنم.
وی با گرامیداشت ۱۳ مهر روز نیروی انتظامی و تبریک این روز تصریح کرد: این افراد با تلاش شبانه روزی امنیت را برقرار می کنند.
وی در ادامه به روز کودک نیز اشاره کرد و ادامه داد: جا دارد شهرداری برای این روز برنامه ویژه در نظر داشته باشد و همزمان با تمام جهان این روز در تبریز نیز گرامی داشته شود.
رئیس شورای شهر تبریز در ادامه به درآمد شهرداری در شش ماه نخست سال اشاره کرد و تصریح نمود: درآمد مناطق شهرداری ۷۸۰ میلیارد تومان و شرکت های تابعه ۲۴۰ میلیارد تومان بوده که در کل ۶۷ درصد بودجه محقق شده است که اگر وام و اورق مشارکت را در نظر نگیریم ۸۰ درصد بودجه تحقق یافته است.

چاپ چاپ