تاریخ انتشار: 04 اکتبر 2015 - اخبار, اخبار شهرداری ها

قهرمانی منطقه۴ در المپیاد اسکیت مناطق ۲۲گانه

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

مدیر تربیت بدنی شهرداری منطقه ۴ گفت: با پایان المپیاد اسکیت محلات شهرداری تهران ، منطقه ۴ قهرمان این دوره شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۴؛ نادر گودرزی با بیان این مطلب گفت: همزمان با عید سعید غدیر خم “عید ولایت و امامت” ششمین دوره المپیاد اسکیت محلات مناطق ۲۲گانه شهرداری تهران به میزبانی منطقه ۴ برگزار شد.
مدیر تربیت بدنی منطقه ۴ افزود: برای اولین بار در مسابقات اسکیت محلات حضور حداکثری مناطق و تیم های شرکت کننده را شاهد بودیم که از لحاظ کمی و کیفی بهترین نمود را در ادوار برگزاری مسابقات داشته است.
گودرزی در ادامه تشریح کرد: ششمین دوره المپیاد اسکیت محلات شهرداری تهران با حضور ۱۳۷ ورزشکار در ۵ ماده صد متر سرعت، ۲۰۰ متر سرعت، ۵۰۰ متر مرحله ای، ۳۰۰ متر تایم تریل و ۵۰۰ متر مرحله ای و در ۵ رده سنی برگزار شد که در مجموع منطقه ۴ با کسب ۶ مدال طلا ، ۲ نقره و ۲ برنز عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد و منطقه ۲۲ با ۳ نقره مقام دوم رنکینگ تیمی را کسب کرد و منطقه ۲۰ با یک نقره و ۲ برنز سوم شد.
مراسم اهدای جوایز نیز با حضور رضا بهادران مدیر و حسن محبی کارشناس ورزش محلات سازمان ورزش شهرداری تهران، وحید رودسرابی مسئول انجمن اسکیت شهرداری تهران، نادر گودرزی مدیرتربیت بدنی منطقه ۴ و کارشناسان ورزش منطقه و استادی مدیر مجموعه ورزشی شیان انجام پذیرفت.
وی در پایان خاطر نشان کرد: این دوره از رقابت ها روز جمعه ۱۰ مهر ماه در پیست اسکیت شیان برگزار شد.
پیمان ضیایی
مدیر روابط عمومی

چاپ چاپ