شهردار تبریز در صحن علنی شورا تاکید کرد؛

تدوین بودجه، با طبقه‌بندی نیازها و اولویت‌های شهر/ «فضای سبز و زیباسازی» محور برنامه سال ۹۵...

تاریخ انتشار: 05 اکتبر 2015 - اخبار, اخبار شهرداری ها
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

شهریارنیوز: شهردار تبریز گفت: طبق رویکردی که در رابطه با بودجه سال ۹۵ مطالعه شده، تمام اولویت‌های شهر طبقه‌بندی شده است.
به گزارش شهریار، دکتر صادق نجفی صبح امروز در صحن علنی شورای اسلامی شهر تبریز اظهار داشت: توجه به امورات فرهنگی، حوزه‌های فضای سبز، مبلمان، توجه به محورهای تاریخی شهر و همچنین بخش‌های زیباسازی، از جمله مطالبات شهروندان است که در اولویت سال آتی خواهد بود.
وی با بیان این‌که خوشبختانه پروژه‌های عمرانی سال جاری، از پیشرفت چشمگیر برخوردار است، متذکر شد: با شتابی که در اجرای پروژه تقاطع غیرهمسطح جانبازان اعمال شده است، پیش‌بینی می‌شود این پروژه به زودی به مراحل تکمیلی خود برسد؛ سایر پروژه‌ها نیز از روند مشابهی برخوردار بوده و به مراحل نهایی خود نزدیک می‌شود.
شهردار تبریز یادآور شد: سال گذشته وعده «تبدیل شهر به کارگاه‌ عمرانی» را تحقق بخشیدیم، امسال نیز طبق قولی که داده ایم سعی کرده ایم نهضت آسفالت‌رسانی اصولی را به صورت متوازن در سطح شهر اجرا کنیم، در همین راستا، سال آتی را نیز به تحول اساسی در فضای سبز و زیباسازی شهر، اختصاص خواهیم داد.
دکتر نجفی در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به تعاملات بین‌المللی کلان‌شهر تبریز گفت: بر اساس مکاتبات سازمان ملل، رییس جمهور ژاپن به عنوان رییس CPI، خانم دکتر ابتکار رییس سازمان محیط زیست کشورمان به عنوان دبیرکل و تبریز به عنوان دبیرخانه CPI انتخاب شده است

چاپ چاپ