تاریخ انتشار: 06 اکتبر 2015 - اخبار

نصب برج نوری در بوستان های شمال شرق

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

معاون امورشهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ از نصب برج های نوری به منظور توسعه تاسیسات زیر بنایی در بوستان ها و عرصه های فضای سبز منطقه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۴ حمید ناصحی با بیان این مطلب افزود : برج های نوری و با ایجاد امنیت بیشتر در بوستان های منطقه ، در دو نوع دارای ۵ و ۸ متر ارتفاع و مجهز به سیستم روشنایی LED (کم مصرف) می باشد که با هدف استفاده از فناوری های جدید و کاهش هزینه مورد توجه این منطقه قرار گرفته است.
وی در ادامه گفت : بوستان مجیدیه یکی از بوستان های بزرگ و قدیمی منطقه می باشد که ۳۴۸۰۶ مترمربع مساحت دارد و در محدوده محله مجیدیه شمالی واقع شده است و با توجه به دفن شهدای گمنام در بوستان مجیدیه ۶ پایه برج نوری ۵ و ۸ متری برای استفاده شهروندان از این فضا نصب شده است.
ناصحی با اشاره به نصب برج های نوری در بوستان ۱۲۰۰ متری یاس افزود: با توجه به وسعت این بوستان و به منظور سهولت شهروندان بیش از ۵۰ برج نوری در محدوده این بوستان نصب شد.
معاون امورشهری و محیط زیست منطقه در پایان گفت :همچنین به تازگی در میدان گلها واقع در محدوده ناحیه ۹ یک پایه برج نوری ۱۲ متری و دو پایه برج نوری ۸ متری جانمایی شد.
پیمان ضیایی
مدیر روابط عمومی

چاپ چاپ