به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 6

جشن روز جهانی کودک در قلب پایتخت

تاریخ انتشار: 06 اکتبر 2015 - اخبار شهرداری ها
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

به مناسبت روز جهانی کودک شهرداری منطقه ۶ ، چهارشنبه ۱۵ مهر از ساعت ۱۰ جشنواره کودک را در دو بخش میدانی و سالنی در پارک شفق برگزار می کند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۶ ، حبیب الله غفوری، معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۶ با اعلام این خبر گفت: همزمان با فرارسیدن روز جهانی کودک «جشنواره کودک» با ویژه برنامه های شاد کودکانه در پارک شفق برگزار خواهد شد.
تلاوت آیاتی از کلام الله مجید توسط قاری نوجوان، اجرای دکلمه با موضوع حقوق کودکان و اجرای موسیقی تک نوازی بخش هایی از این برنامه است.
وی با اشاره به پخش کلیپ آموزشی ترافیک خاطر نشان کرد: پخش انیمیشن آموزشی تابلوهای راهنمایی و رانندگی، اجرای شاهنامه خوانی، آموزش مدیریت پسماند و ده ها برنامه شاد کودکانه در جشن کودک برگزار می شود.
معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۶ وعده داد: در این جشنواره همچنین به برترین های جشنواره دورریختنی ها جوایزی به رسم یادبود اهدا می شود، البته در بین کودکان نیز هدایایی توزیع خواهد شد.
غفوری از برگزاری مراسم راهپیمایی کودکان خبر داد و گفت: پس از اتمام برنامه در سالن، مراسم راهپیمایی نمادین کودکان با محوریت حقوق کودک برگزار می شود.
علاوه بر این، ایستگاه های فرهنگی کودکانه با بخش های کلاژ با چوب و کاغذ، نقاشی رولی، بازی با خط سفید، مدیریت پسماند و اریگامی با بادکنک نیز برپا خواهد شد.

چاپ چاپ