پنجمین جشنواره تسنیم در منطقه ۲۲ به ایستگاه آخر رسید
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ - اخبار شهرداری ها, خواندني هاي برگزيده‌

پنجمین جشنواره تسنیم در منطقه ۲۲ به ایستگاه آخر رسید

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

اختتامیه پنجمین جشنواره تسنیم منطقه ۲۲ در مجموعه اجتماعی و فرهنگی امام علی(ع) برگزار شد و نفرات برگزیده هر یک از رشته ها انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۲،در این برنامه ضمن ارائه گزارش جامع از روند اجرای جشنواره و شرح فعالیت برنامه ها، موانع و معضلات گروهها در اجرای پروژه ها از نفرات برگزیده بخش ابتکارات،مد و پوشش و بهترین ها از دور ریختنی ها و مسئولین خانه های تسنیم منطقه تقدیر شد.

فروتن معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه ۲۲ در این رابطه اظهار کرد: بخش ابتکارات جامعه محور چهارمین جشنواره تسنیم در سال ۹۵ با هدف محرومیت زدایی و کاهش فقر در بین خانواده های نیازمند و بسترسازی جهت تشکیل گروههای همیاری اجتماعی و پایدار سازی گروههای سال گذشته در قالب برگزاری کارگاه های ظرفیت سازی، آموزش آموزشگران ویژه مسئولین خانه های خانواده و سبک زندگی( تسنیم) و دبیران فعال کانون های سه گانه بصورت منطقه ای از ابتدای شهریور ماه سال جاری برگزار شد.
وی با بیان اینکه بهترین پروژه های محلی در زمینه کاهش فقر به نمایشگاه پایانی منطقه و نمایشگاه متمرکز در بوستان گفتگو در دی ماه سال جاری راه پیدا نمودند،اظهار کرد: در این اختتامیه علاوه بر گروههای برتر اجتماع محور ، بانوان در بخشهای دیگر جشنواره با عناوین مد و پوشش اسلامی و بهترین ها از دور ریختنی ها در بخشهای مبتدی و پیشرفته از مهر ماه با یکدیگر به رقابت پرداختند.

گفتنی است این برنامه با حضور رسول زاده مدیر اداره هنر اداره کل امور بانوان، معاون امور اجتماعی منطقه ۲۲، جانشین حوزه اجتماعی، مدیر و کارشناسان اداره بانوان، مدیران محلات و مدیران خانه های تسنیم سرای محلات در مجموعه اجتماعی و فرهنگی امام علی(ع) برگزار شد.

چاپ چاپ