شمال تهران آماده حضور گردشگران می شود
شهردار منطقه يک:

شمال تهران آماده حضور گردشگران می شود

تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - اخبار شهرداری ها
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

شمال تهران در آستانه سال جدید با ساماندهی فضاهای گردشگری و ارائه خدمات متنوع فرهنگی،تفریحی، اجتماعی و… به گردشگران آماده سازی می شود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران، مهندس فخرالدین سلیمانی شهردار این منطقه با اعلام مطلب فوق اظهار داشت : منطقه یک با داشتن ویژگی های طبیعی ،در آستانه فصل بهار زیبایی خاصی پیدا می کند و از آنجا که این منطقه دارای ویژگی های گردشگری، مذهبی، تاریخی، سیاسی و دیدنی بسیاری چون مرقد مطهر صالح ابن موسی الکاظم(ع)، امامزاده علی اکبر (ع) چیذر، امامزاده قاسم(ع)، حسینیه جماران و… مسیر های کوهنوردی ، رود دره ها و پیاده راه های تندرستی ، بوستان های دیدنی جمشیدیه ، قیطریه، نیاوران، گلریزان، نیلوفرو…، کاخ موزه های سعد آباد، نیاوران، طبیعت و حیات وحش ایران(دارآباد)، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران و…. هست نیازمند فضاسازی مناسب برای حضور گردشگران است.
وی افزود: شهرداری به عنوان یک سازمان خدمات رسان همواره سعی نموده در طول سال و به طور ویژه در آستانه سال نو با پاکسازی ، نظافت ، رفت و روب و…محیط شهری را آرامش بخش و مفرح برای شهروندان در آورد و در کنار فعالیت های خدماتی ، چهره شهر را به صورتی که شایسته یک شهر اسلامی است، زیبا سازی و مزین نماید.
این مقام مسئول گفت: سال جدید برای مدیریت شهری در منطقه یک، سالی خواهد بود که با محور قرار دادن همدلی با شهروندان، در جهت رفع مشکلات مردم بکوشیم و نخستین منطقه تهران را بیش از گذشته به سمت رشد وآبادانی سوق دهیم.

چاپ چاپ