تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - اخبار

همایش دوچرخه سواری همیاران پلیس در آبشار تهران

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

ششمین همایش بزرگ دوچرخه سواری ویژه همیاران پلیس با عنوان حمل و نقل پاک به مناسبت نکوداشت هفته نیروی انتظامی، در آبشار تهران با حضور ۳۰۰ نفر از دانش آموزان و خانواده ناجا برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۲، فسایی معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه ۲۲ در این خصوص گفت: در این همایش که برای ششمین سال متوالی و در راستای ترویج فرهنگ استفاده از وسیله نقلیه سازگار با محیط زیست برگزار شد، دوچرخه سواران همزمان با هفته ناجا مسیر مسابقه را در آبشار تهران رکاب زدند.
وی یادآور شد: این همایش ۱۹ مهرماه راس ساعت ۹ صبح در بوستان ابشار تهران واقع در بزرگراه همت غرب، محدوده شهرداری منطقه ۲۲ در ششمین روز از هفته نیروی انتظامی به میزبانی پلیس راهور و شهرداری منطقه در هفته ناجا و با مشارکت آموزش و پرورش برگزار و در کنار مسابقه دوچرخه سواری، حرکات نمایشی در رشته دوچرخه سواری (تریال) به صورت حرفه‌ای برگزار شد.
فسایی با اشاره به اهداف برگزاری این همایش بیان کرد: همایش دوچرخه سواری با حضور همیاران پلیس نماد و سنبل ترویج استفاده از وسیله نقلیه‌ای به عنوان دوچرخه است که هیچ گونه آلودگی ندارد و بهترین قشر برای اجرای این همایش همیاران پلیس هستند. این همایش با هدف تشویق مردم به استفاده از دوچرخه برای سفرهای درون شهری برگزار شد.
در پایان این مراسم به نفرات برگزیده این مسابقه جوایزی به رسم یادبود اهدا گردید.
Attachments area

Click here to Reply, Reply to all, or Forward

چاپ چاپ