ملاقات عمومی شهردار مرودشت با شهروندان

ملاقات عمومی شهردار مرودشت با شهروندان

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

به گزارش روابط عمومی شهرداری مرودشت مهندس چراغی شهردار مرودشت با شهروندان در محل دفتر کار خود ملاقات کردند و از نزدیک پاسخگوی درخواست‌های شهروندان بود.
در این جلسه تعدادی از شهروندان مشکلات خود را در زمینه شهرسازی، املاک، عمران، درآمد و … مطرح و ضمن بررسی این مشکلات راهکارهای قانونی ارائه شد.
مهندس چراغی شهردار مرودشت نیز در پی این ملاقات چهره به چهره، درخواست‌های مراجعین را به معاونت‌ها و واحدهای ذیربط ارجاع داده و دستورات لازم جهت پاسخگویی بصورت آنلاین و تسریع در حل مشکلات و مسائل مردم را صادر نمود.
هدف از برگزاری این جلسات برقراری ارتباط مستقیم با شهروندان محترم و در واقع ایجاد پل ارتباطی بین شهرداری و شهروندان است تا شهروندان بتوانند به‌راحتی و مستقیماً مشکلات و مسائل خود را با شهردار مرودشت مطرح کنند.
شهردار مرودشت طبق روال دوشنبه‌های هر هفته، در دفتر کار خود با شهروندان ملاقات می‌کند و شهروندان می‌توان با مراجعه حضوری روزهای دوشنبه به شهرداری و یا تماس با سامانه ۱۳۷، ارسال پیامک با سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۱۶۶۶، ارسال پیام از طریق وب‌سایت www.marvdashtcity.ir درخواست‌های خود مطرح و شهرداری در اسرع وقت جوابگویی مسائل و مشکلات شهروندان خواهد بود.

چاپ چاپ