تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۶ - اخبار شهرداری ها, خواندني هاي برگزيده‌

اصلاح هندسی و روان سازی ترافیک در معابر شمال شرق تهران

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۴ از اصلاح هندسی و مناسب سازی معابر خبر داد و گفت: جهت رفاه و امنیت شهروندان خیابان ها و بزرگراه های سطح منطقه مناسب سازی می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۴، مهدی اناری در این باره گفت: پیرو بازدیدهای میدانی شهردار محترم منطقه از محلات بیست گانه و درخواست شهروندان از طریق شورایاران ۱۷ محله از محلات منطقه بازدید و یکصد معبر بازبینی شد. در این بازدیدها مشکلات این معابر شناسایی شد و برنامه هایی برای رفع آنها تنظیم گردید.

وی ادامه داد: به منظور ایجاد سهولت در تردد عابران پیاده به خصوص معلولان و جانبازان، رانندگان و وسایل نقلیه، طرح فوریتی اصلاح هندسی و مناسب سازی معابر و تقاطع های سطح منطقه در دستور کار قرار گرفت.

اناری خاطرنشان کرد: در این راستا و به منظور مناسب سازی و روان سازی ترافیک عملیات اصلاح هندسی در خیابان شهید صدوقی مقابل شهرک بهشتی و مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید همت تقاطع بزرگراه شهید صیاد شیرازی به پایان کار خود نزدیک می شود.

وی با اشاره به اهداف این عملیات گفت: این عملیات به منظور دسترسی آسان شهروندان و خودرو های عبوری به سمت بزرگراه شهید بابایی (غرب و شرق) ایمن سازی ورودی شهرک بهشتی و کاهش ترافیک، مصرف سوخت و آلودگی هوا در این نقطه صورت گرفت.

معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه افزود: در ادامه این عملیات اصلاح هندسی در خیابان های وفامنش، آزادی و مکران آغاز شد.

اناری در پایان خاطرنشان کرد: طرح مناسب سازی و اصلاح هندسی معابر و تقاطع ها همچنان در نواحی نه گانه و سطح منطقه به طور مداوم ادامه خواهد داشت.

چاپ چاپ