استقبال کم نظیر نهادهای مربوط به گردشگری استان کرمان از کارگروه گردشگری و تسهیلات سفر شهرداری...

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

دبیر کارگروه گردشگری و تسهیلات سفر شهرداری خبر داد:
استقبال کم نظیر نهادهای مربوط به گردشگری استان از کارگروه گردشگری و تسهیلات سفر شهرداری

سرویس خبر: اداره روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری کرمان
مشاور گردشگری شهردار کرمان و دبیر کارگروه گردشگری و تسهیلات سفر شهرداری با اشاره به تلاش های صورت گرفته در حوزه گردشگری شهرداری کرمان در هشت ماه شکل گیری این مجموعه گفت: ایجاد جایگاه مشاور و کارگروه گردشگری و تسهیلات سفر شهرداری با دبیرخانه‌ای مستقل جهت پیگیری اهداف آن مد نظر قرار گرفت.
ابوذر نیکبخت با اشاره به استقبال کم نظیر نهادهای مربوط به گردشگری استان از کارگروه گردشگری و تسهیلات سفر شهرداری افزود: حضور نماینده شهرداری در مجامع مختلف گردشگری استان و پیشنهاد ” طرح جامع شهر نمونه گردشگری کرمان” با استفاده از الگوهای ایرانی- اسلامی و جهت‌گیری، حرکت بر اساس نقشه راهی مشخص از نتایج دعوت اتاق بازرگانی کرمان از شرکت اسپانیایی THR و شکل گیری تفاهم نامه‌ای در این خصوص بوده است.
وی با بیان این که یادآوری نظرات و دیدگاه‌های جمعی از اهالی گردشگری استان نقشه راه طرح جامع گردشگری است اظهار داشت: نتایج تهیه و تنظیم برنامه های کوتاه مدت ویژه ایام نوروز در ۲۵ بند و طرح آن در اولین جلسه کارگروه گردشگری و تسهیلات سفر شهرداری و ابلاغ به شورای معاونان محسوس بود.
نیکبخت با اشاره به شروع نصب تابلوهای دو زبانه، نقاشی، المان‌ها و نورپردازی‌های سطح شهر، خاطرنشان کرد: همچنین زیباسازی اطراف هتل‌ها، ساخت سرویس‌های بهداشتی، نصب تابلوهای سرویس‌های بهداشتی، آموزش رانندگان تاکسی و … آغاز شده و ادامه دارد

چاپ چاپ