جدول های معابر منطقه۱۵ نو شد
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - اخبار, اخبار شهرداری ها

جدول های معابر منطقه۱۵ نو شد

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

عملیات عمرانی تعویض جداول طی نه ماه گذشته در منطقه ۱۵ انجام و طی آن بیش از ۳۰ هزار مترطول جداول محلات نوسازی شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، علیرضا حلاجیان معاون فنی و عمران منطقه با اعلام مطلب فوق افزود: این اقدام به ‌منظور مرمت انهار و کانیو های قدیمی که در نتیجه انتقال آب‌های سطحی مناطق بالادست به این منطقه فرسوده شده بود، به اجرا درآمد.

به گفته وی بیش از دو هزار و ۸۵۰ مترطول جدول در خیابان ۱۷ شهریورکوچه های گل و گیاه، صالحی، خیابان طیب کوچه سلیمی، خیابان دربندی کوچه لیلازی، خیابان دهنادی و ضلع غرب خیابان ذوالفقاری ناحیه یک انجام شد و در ناحیه دو نیز بیش از ۷ هزار و ۲۰۰ متر طول در خیابان های فاضل علیزاده، خاوران، خوب بخت، ابراهیمی، پاسداران، قربانی، صادقی، یاسینی، آقاجانلو، شاهد و نصر به اجرا درآمد و دو هزار و ۷۷۸ متر طول درکیانشهر خیابان احدی و ورودی ۱۱ شهرک جمهوری در ناحیه سه اجرا شد.

وی در ادامه یادآور شد: این عملیات در بیش از چهار هزار و ۶۰۰ مترطول معابر ناحیه ۵ انجام و طی آن جداول شهرک مشیریه کوچه های شهید عباس مقیسه، محمد تاجیک، روحانی، خیابان های اسکندرلو و امام زمان (عج) نوسازی شد. در ناحیه پنج نیز جداول افسریه در خیابان ۱۵ متری دوم به متراژ ۴۰۰ متر طول عوض شد. و بیش از ۶ هزار و ۵۰۰ متر طول جداول معابر فرعی و اصلی شهرکهای مسعودیه، والفجر و مسگر آباد نیز در ناحیه شش نونوار شد.

معاون فنی و عمرانی منطقه ۱۵ تهران در پایان خاطر نشان کرد: بیش از ۵ هزار و ۸۰۰ مترطول جدول معابر فرعی و اصلی خاورشهر ناحیه ۸ نیز در این مدت تعویض شد.

چاپ چاپ