تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ - اخبار شهرداری ها, خواندني هاي برگزيده‌

آماده سازی مصلی امام خمینی (ره) در منطقه ۷ برای برگزاری نمایشگاه کتاب...

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

شهردار منطقه ۷ از اجرای اقدامات گسترده این منطقه به منظور آماده سازی مصلی امام خمینی (ره) برای برگزاری نمایشگاه کتاب خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۷، سمیه حاجوی با اعلام این مطلب افزود: نظافت محوطه داخلی مصلی و جمع‌آوری نخاله و ضایعات به صورت روزانه و پاکسازی از جمله اقدامات این منطقه در مصلی امام خمینی (ره) است.

وی با اعلام این‌ مطلب که وانت‌های جمع‌آوری پسماند خشک- کاغذ و کارتن در محل نمایشگاه مستقر خواهند شد، تصریح کرد: کارگران خدمات شهری منطقه برای نظافت مجموعه، در بخش‌های مختلف نمایشگاه حضور خواهند داشت.

به گفته شهردار منطقه ۷ شستشو جایگاه ویژه مهمان های خارجی، معابر، المان ها و نرده های ترافیکی ، رنگ‌آمیزی و شستشوی المانها و جداول، لایروبی کانالها و مسیلها، تخلیه مخازن، حفر چاه به منظور جمع آوری آب های سطحی و رسیدگی به فضای سبز از دیگر فعالیت‌هایی است که شهرداری منطقه در دستور کار قرار داده است.

وی در پایان یادآور شد: هماهنگی با اتوبوسرانی و تاکسیرانی جهت استقرار اتوبوس و تاکسی به منظور جابه جایی مسافران به میادین اصلی شهر، بهسازی و مرمت تابلوهای معابر اطراف مصلی امام خمینی (ره)، لکه گیری آسفالت، خط کشی معابر اصلی از دیگر فعالیت هایی است که توسط این منطقه اجرا خواهد شد.

چاپ چاپ