رحیمی خبر داد:

دعوت از مالکین جهت تعیین تکلیف آرای ساختمانی کمیسیون ماده صد...

تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۷ - از سراسر ايران
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

پیگیری آرای صادره در کمیسیون ماده صد با رویکرد حمایت از مالکین و تعیین تکلیف تخلفات ساختمانی در دستور کار شهرداری منطقه دو قرار دارد.

واحد خبر شهرداری منطقه دو: رضا رحیمی سرپرست شهرداری منطقه دو با اعلام خبر دعوت از بدهکاران مالی آرای کمیسیون ماده صد جهت تعیین تکلیف پرونده املاک، از رویکرد حمایتی و کمک به مالکین در این خصوص خبر داد.

وی در این خصوص افزود: تخلفات ساختمانی پس از بازدید کارشناس و تشکیل پرونده جهت انجام روند قانونی و اداری به کمیسیون ماده صد ارجاع می گردد که در بسیاری از موارد پس از صدور رای، و عدم پیگیری توسط مالکین، پرونده ها به صورت راکد باقی می ماند که این امر مشکلاتی را برای مالکین و خریداران املاک بوجود خواهد آورد.

سرپرست شهرداری منطقه دو با دعوت از بدهکاران مالی بیان داشت: تغییر قوانین و ضوابط شهرداری، پایان مهلت های قانونی و ایجاد مشکل در نقل و انتقالات ساختمانی از مهمترین مشکلات پیش روی پرونده های راکد آرای کمیسیون ماده صد به حساب می آید.

رحیمی گفت : پرونده های بسیاری از سالهای گذشته در این خصوص باقی مانده است که با ارسال دعوت نامه و پیام کوتاه از مالکین دعوت کرده ایم جهت تعیین تکلیف به شهرداری منطقه دو مراجعه نمایند تا ضمن رسیدگی به آنها از بروز مشکلات آتی مالکین نیز جلوگیری به عمل آید.#

چاپ چاپ