تکمیل پروژه های شاخص عمرانی قلب پایتخت به منظور خدمت رسانی بیشتر به شهروندان
شهردار منطقه شش

تکمیل پروژه های شاخص عمرانی قلب پایتخت به منظور خدمت رسانی بیشتر به شهروندان...

تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ - اخبار شهرداری ها, اختصاصی
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

شهردار منطقه شش در بازدید از پروژه های شاخص منطقه تاکید کرد؛

صبح امروز شهردار منطقه شش به همراه معاونین و مدیران منطقه از پروژه های شاخص عمرانی قلب پایتخت بازدید و بر تکمیل هرچه زودتر پروژه های در دست اجرا برای خدمت رسانی بیشتر به شهروندان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه شش، محمدرضا دهداری پور در بازدید از پروژه های شاخص منطقه همچون مسجد سرای گل ها، سوله ورزشی کردستان، سوله دو منظور مدیریت بحران در شهرک والفجر و سوله بازیافت در جریان روند اجرا و پیشرفت پروژه ها قرار گرفت.

دهداری پور با بیان اینکه با تکمیل این پروژه ها سرانه های فرهنگی و اجتماعی منطقه افزایش خواهد یافت گفت: محور اصلی فعالیت در منطقه شش توجه ویژه به موضوعات فرهنگی و اجتماعی است.

گفتنی است مجموعه ورزشی و سوله مدیریت بحران کردستان در بزرگراه کردستان شامل ساختمان اداری، سالن های توپی، انبار مدیریت بحران و ساختمان مدیریت بحران بوده و مطابق استانداردها در حال تکمیل شدن است.

همچنین مسجد سرای گل ها نیز در خیابان کارگر شمالی در حال ساخته شدن است و بخشی از پروژه به مسجد و بخشی به سرای محله اختصاص یافته تا نیاز فرهنگی و مذهبی مردم محله مرتفع شود.

ساختمان و اسکان کارگری ایستگاه بازیافت نیز از جنس سازه اسکلت فلزی بوده و بخشی از پروژه به اسکان کارگری و بخشی به سوله بازیافت اختصاص دارد.

از سوی دیگر در راستای افزایش سرانه ساختمانهای مدیریت بحران و پدافند غیر عامل در سطح منطقه ۶ تهران ، احداث سوله چند منظوره مدیریت بحران با زیر بنائی در حدود ۱۴۴۰ مترمربع با کاربری بخش های اداری، ورزشی و پایگاه مدیریت بحران در شهرک والفجر در دستور کار قرار گرفته است.

چاپ چاپ