جوان ترین مشاور شهردار رفسنجان منصوب گردید
خبرنگاری که مشاور رسانه ای شد؛

جوان ترین مشاور شهردار رفسنجان منصوب گردید

تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - یادداشت
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

در بحبوحه هفته گرامیداشت روز خبرنگار، خبر انتصاب جدیدی در شهرداری که برای اولین بار در سیستم مدیریتی شهر رفسنجان اجرا می شد، به گوش رسید.

مهندس محمدرضا عظیمی زاده که این روزها بواسطه اقدامات ارزنده شهری سر و صدای زیادی به پا کرده است، دست به انتصاب جدیدی زد که به مذاق اهالی رسانه خوش آمد.

بهناز شریفی خبرنگار باسابقه و پرکار رفسنجانی که دستی در عکاسی نیز دارد و از تأثیر قلم او نمیتوان براحتی گذشت، بهترین هدیه روز خبرنگار را از مدیر خود دریافت کرد.

وی همزمان با هفدهم مردادماه و روز خبرنگار رسما به عنوان دستیار و مشاور رسانه ای و مدیر روابط عمومی حوزه شهردار منصوب شد.

این اتفاق خجسته که زمزمه آن از ماهها قبل در میان اصحاب رسانه پیچیده بود، خبر از موفقیت در فعالیت حرفه ای خبرنگار پرتلاشی را داد که قرار است از این پس در کسوت مشاور رسانه ای کار خود را ادامه دهد.

بهناز شریفی متولد فروردین ماه ۱۳۶۹ در تهران و ساکن رفسنجان بوده که فعالیت روزنامه نگاری و خبرنگاری خود را از ۱۵ سالگی آغاز کرده است.

وی دانش آموخته رشته ریاضی کاربردی و فارغ التحصیل رشته نویسندگی و فیلمنامه نویسی از مجتمع هنر انقلاب اسلامی تهران می باشد و دوره های مختلف مهارت های رسانه، روزنامه نگاری و خبرنگاری، عکاسی، نمایشنامه نویسی، نقد فیلم از مراکز معتبر دانشگاهی و غیردانشگاهی را در کارنامه خود دارد.

همکاری با نشریات و رسانه های محلی، استانی و کشوری در قالب گزارشگر، خبرنگار، عکاس، نویسنده و چاپ یادداشت و مقاله، داستان و … در مجلات متعدد بخشی از سوابق او می باشد.

سردبیری و مدیر مسئولی ویژه نامه چهل و دومین کنفرانس ریاضی کشور، مشاور فیلمنامه منتخب چهارمین دوره جشنواره عمار، مدرس خبرنگاری، روزنامه نگاری و گزارشگری در رسانه های مکتوب و مجازی، حضور در سومین همایش وحدت و انسجام ملی جوانان ایران بعنوان جوان نخبه استان، پذیرش و چاپ دو مقاله و اثر ادبی در ادوار مختلف کنگره پیشگامان پیشرفت، نویسنده کتاب ارائه محتوای ایده های خلاقانه به مخاطبین نوجوان تولید شده در مرکز آفرینش های فرهنگی و هنری سازمان بسیج دانش آموزی، کسب عناوین و مقام های برتر در حوزه های پژوهشی و ادبی بخش دیگری از افتخارات این فعال رسانه ای است.

بدون شک برقراری ارتباط دوسویه با خبرنگاران و اصحاب رسانه و تعامل مناسب با رسانه های مکتوب و مجازی و سوابق ارزشمند بهناز شریفی در حوزه خبر و رسانه از مهمترین دلایل انتصاب وی بعنوان دستیار رسانه ای شهردار رفسنجان می باشد.

چاپ چاپ