مدير فناوري اطلاعات و ارتباطات شهرداري اصفهان:

شهروندانی که مراجعه الکترونیکی دارند تسهیلات دریافت می کنند...

تاریخ انتشار: 22 ژوئن 2014 - اخبار
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

شهروندانی که برای پیگیری امور خود در شهرداری مراجعات الکترونیکی را به مراجعات حضوری ترجیح می دهند، از تسهیلات بیشتری بهره مند خواهند شد.
به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای روابط عمومی شهرداری اصفهان، مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اصفهان با تاکید بر این مطلب افزود: یکی از خدمات در شهرداری اصفهان ، ارایه بیش از ۶۰ نوع خدمت الکترونیکی در قالب پرتال شهرداری و سامانه پیامکی و نسخه اینترنتی تلفن همراه است که هدف این نوع خدمات کاهش حضور شهروندان در شهرداری است.
حیدریان با بیان این که در سال های قبل شاید مردم برای استفاده از خدمات شهرداری ناچار به حضور در شهرداری ها بودند اذعان داشت: اما با ارایه خدمات جدید این پیش نیاز نیز حذف شد و از سال ۸۸ با متمرکز شدن وب سایت های شهرداری، شهروندان می توانند از طریق پرتال شهرداری تمامی خدمات را به صورت متمرکز در اختیار داشته باشند و از آن استفاده کنند.
وی با تاکید بر این که ارایه این خدمات نیاز مردم به مراجعه به شهرداری را کاهش می دهد و در نتیجه کاهش ترافیک و آلودگی هوا را به همراه خواهد داشت، اضافه کرد: آمار بازدید کنندگان از پرتال از ابتدا تاکنون ۳۴ میلیون بازدیدکننده بوده و روزانه حدود ۱۵ هزار نفر از این پرتال بازدید می کنند و نیاز آنان با ارائه خدمات الکترونیک رفع می شود. .
حیدریان با تاکید بر این که در کنار ارائه این خدمات لازم است توانمندی هایی برای استفاده از خدمات ایجاد شود افزود: آموزش شهروند الکترونیک که سال های گذشته همایش رایگان آن نیز برگزار می شد با محوریت سازمان فاوا در حال اجراست.

چاپ چاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.