با تجمیع نواحی شهرداری مرودشت بخش عمده ای از مشکلات شهروندان مرتفع خواهد گردید
مهندس مهرابی سرپرست شهرداری مرودشت:

با تجمیع نواحی شهرداری مرودشت بخش عمده ای از مشکلات شهروندان مرتفع خواهد گردید...

تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - اخبار, اخبار شهرداری ها
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

مهندس مهرابی سرپرست شهرداری مرودشت:
با تجمیع نواحی شهرداری مرودشت بخش عمده ای از مشکلات شهروندان مرتفع خواهد گردید

به گزارش روابط عمومی شهرداری مرودشت: مهندس مهرابی در جلسه شورای معاونین بیان داشت شهروندان می توانند امورات اداری مربوط به شهرداری را در ساختمان های جدید پیگری نمایند .
مهندس مهرابی گفت: واحدهای شهرداری که در نقاط مختلف شهر به صورت پراکنده قرار دارند که این امر باعث بروز مشکلات عدیده ای برای رفت و آمد شهروندان و انجام امورات اداری آنها گردیده که نارضایتی این عزیزان را به همراه داشته است و شهروندان جهت تکمیل پرونده و یا استعلامات لازم می بایست به واحد های شهرداری در نقاط مختلف شهر رفته که این امر زمان زیادی را از آنها می گرفت و پس از بررسی های لازم و مشورت با شورای معاونین و دیگر صاحب نظران به این نتیجه رسیدیم که نواحی و واحد هایی که با هم مرتبط می باشند را در دو حوزه معاونت خدمات شهری و امورعمرانی و حوزه معاونت فنی مستقر نماییم .
سرپرست شهرداری مرودشت در ادامه افزود : دو مکان مختلف به عنوان حوزه معاونت خدمات شهری و امور عمرانی که متشکل از خدمات شهری –عمران -اجرائیات – ستاد ترافیک –امور شهرو فضای سبز است در انتهای خیابان مدرس و همچنین حوزه معاونت فنی و شهرسازی متشکل از فنی و شهرسازی – ستاد بازآفرینی- کمیسیون ماده صد- عمران – اجرای احکام – درآمد و نوسازی) در ساختمان خیابان مسجد الرسول مستقر گردیده اند.
وی در ادامه افزود انشالله این اقدام توانسته باشیم گام مهمی در تکریم ارباب رجوع برداشته و این نوید را به شهروندان عزیز میدهیم احداث ساختمان شهرداری واقع در میدان آب که با مشکلاتی رو به رو بود در حال پیگیری در نهادهای استانی می باشد که به زودی مرتفع خواهد گردید و ساختمان شهرداری جدید با شرایط ویژه از جمله سالن جلسات با ظرفیتی بیش از ۸۰۰ نفر و سه طبقه ساختمان اداری ساخته خواهد شد.
مهندس مهرابی در ادامه افزود :یکی از مشکلات عمده مراجعه کنندگان به ساختمان شهرداری، عدم وجود پارکینگ بود که به حمدالله این مشکل در ساختمان جدید مرتفع گردیده است.
سرپرست شهرداری مرودشت در ادامه افزود: از مزایای این اقدام استفاده بهینه از نیرو های انسانی و سرعت بخشیدن در خدمات رسانی بهتر به شهروندان می باشد .

چاپ چاپ