“مدارس،مساجد و سرای محلات”؛ محور اصلی آموزش های سامانه۱۸۸۸ در منطقه۲۱
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - اخبار, اخبار شهرداری ها

“مدارس،مساجد و سرای محلات”؛ محور اصلی آموزش های سامانه۱۸۸۸ در منطقه۲۱...

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

حسین فرزین زاد رئیس اداره بازرسی منطقه ۲۱ از برگزاری مستمر کارگاه های آموزشی ۱۸۸۸ در “مساجد شاخص، مدارس منتخب و سرای محلات سیزده گانه ورودی غربی پایتخت” خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۱، حسین فرزین زاد رئیس اداره بازرسی منطقه ضمن اعلام این خبر گفت: این کارگاه های آموزشی با توجه به لزوم آموزش در بین شهروندان به ویژه دانش آموزان به عنوان جامعه هدف در امر فرهنگ سازی و آموزش پذیری به طور ویژه و متمرکز در سطح “مساجد شاخص، مدارس منتخب و سرای محلات سیزده گانه ورودی غربی پایتخت” با هدف آشنایی هر چه بیشتر شهروندان و دانش آموزان با نحوه عملکرد و فعالیت های سامانه نظارت همگانی ۱۸۸۸ و ارتقای سطح مسئولیت پذیری و مشارکت آنان در اداره امور شهری برگزار شده است.
رئیس اداره بازرسی منطقه ۲۱ در ادامه افزود: در این کارگاه های آموزشی علاوه بر بیان وظایف این سامانه، راه های ارتباطی با سامانه های نظارتی شهرداری تهران از جمله تلفن ۱۸۸۸، پیام کوتاه و سایت به شهروندان و دانش آموزان آموزش داده شد و در ادامه جلسه پرسش و پاسخ با شهروندان و دانش آموزان برگزار و بروشور و هدایای تبلیغاتی بین آنان توزیع شد.
لازم به ذکر است؛ آموزش های شهروندی سامانه ۱۸۸۸ منطقه۲۱ در فواصل زمانی معین و با هدف آشنایی هر چه بیشتر شهروندان با نحوه عملکرد و فعالیت های سامانه نظارت همگانی ۱۸۸۸ شهرداری تهران برپا می شود.

چاپ چاپ