حرکت به سوی تحقق ۱۴۰ پروژه بزرگ شهرداری در فرصت چهارساله
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۷ - اخبار شهرداری ها, از سراسر ايران

حرکت به سوی تحقق ۱۴۰ پروژه بزرگ شهرداری در فرصت چهارساله...

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

✅شهردار سمنان در سومین نشست فصلی مدیران شهرداری تاکید کرد؛

🔻حرکت به سوی تحقق ۱۴۰ پروژه بزرگ شهرداری در فرصت چهارساله

🔸شهردار سمنان در سومین نشست فصلی مدیران شهرداری سمنان، ضمن تاکید بر کار جهادی شهرداری سمنان برای خدمت به مردم، خواستار هماهنگی بیشتر مدیران شهرداری جهت تحقق این مهم شد.

🔹به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سید محمد ناظم رضوی در این نشست با اشاره به فرصت چهار ساله ی شهرداری سمنان برای خدمات شایسته به همشهریان عزیز، گفت: مجموعه شورا و مدیران شهرداری تعامل و همکاری خوبی با هم دارند و مجموعه ی مدیریتی موجود در این فرصت باقیمانده باید تلاش خود را در هم سویی با اهداف مشخص شده انجام دهند.

🔸وی در ادامه تصریح کرد: امروز زمانی برای اتلاف انرژی در بحث های حاشیه ای نداریم و باید تمام انرژی خود را به سمت خدمت رسانی به مردم و توسعه شهری معطوف سازیم.

🔹دکتر ناظم رضوی با تاکید بر توجه به پروژه های بزرگ شهری، اظهار داشت: شهرداری سمنان در آغاز راه ۱۴۰ پروژه را برای همشهریان عزیز تعریف کرده است و امروز خرسندیم که در یک سالگی این برنامه ریزی، نزدیک به چهل پروژه افتتاح و یا آماده بهره برداری است؛همچنین با تلاش روزافزون خانواده ی بزرگ شهرداری سمنان، مابقی پروژه ها نیز پیگیری و در مدت باقیمانده به بهره برداری خواهد رسید.

🔸شهردار سمنان ایجاد درآمدهای پایدار، شهر هوشمند، توجه به گردشگری، ایجاد بسترهای سرمایه گذاری، توجه به پروژه های بزرگ عمرانی، خدمات مناسب به مردم و برنامه های بزرگ فرهنگی، اجتماعی را از جمله اهداف مهم شهرداری سمنان ذکر کرد و افزود: در ۱۴۰ پروژه ی تعریف شده این اهداف گنجانده شده است و قطعا با کیفی سازی پرسنل و استفاده بهینه از منابع موجود به این اهداف خواهیم رسید.

چاپ چاپ