سومین سالگرد شهادت “شهید تقی ارغوانی” در مسجد امام حسین(ع) منطقه۲۱
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - اخبار شهرداری ها

سومین سالگرد شهادت “شهید تقی ارغوانی” در مسجد امام حسین(ع) منطقه۲۱...

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

با حضور پرشور شهروندان ولایتمدار ورودی غربی پایتخت برگزار شد؛

سومین سالگرد شهادت “شهید تقی ارغوانی” اولین و تنها شهید مدافع حرم خانواده بزرگ شهرداری تهران؛ همزمان با سالروز شهادت بی بی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س) در مسجد امام حسین(ع) واقع در محله وردآورد منطقه۲۱ برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۲۱، “شهید تقی ارغوانی” کارمند رسمی شهرداری تهران و از همکاران شاغل در اداره روابط عمومی منطقه۲۱ بود که برای دفاع از حریم اهل بیت (علیهم السلام) به صورت داوطلبانه عازم سوریه شد تا در جبهه های نبرد حق علیه باطل و در مقابله با تروریست های تکفیری بجنگد که در همین راه نیز به فیض شهادت نائل آمد.

“شهید تقی ارغوانی” اولین شهید مدافع حرم خانواده بزرگ شهرداری تهران است و ایشان یکی از عکاسان خبری بود که به صورت افتخاری با خبرگزاری‌های کشور در موضوعات مختلف همکاری داشت.

گفتنی است؛ یادواره سومین سالگرد شهادت مظلومانه “شهید مدافع حرم تقی ارغوانی” در روز شنبه مورخ ۲۰بهمن ماه ۱۳۹۷ بعد از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء در مسجد جامع امام حسین(ع) وردآورد به آدرس وردآورد، خیابان وردآورد، خیابان امام حسین(ع) با حضور شهردار و مدیران ارشد شهری منطقه۲۱ و مردم شهیدپرور و ولایتمدار ورودی غربی پایتخت برگزار شد.

چاپ چاپ