تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - اخبار

در منطقه ۷ صورت می گیرد؛ اجرای طرح ویژه نوروزی در کوچه سبزیکاری...

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

شهردار منطقه ۷ گفت: به پاس همکاری اهالی کوچه سبزیکاری در طرح تفکیک پسماند از مبدا به مناسبت فرا رسیدن سال نو، خدمات ویژه به شهروندان ساکن در این معبر ارائه خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۷، سمیه حاجوی با اعلام این مطلب افزود: شهرداری منطقه ۷ قصد دارد خدمات مختلف و ویژه ای را به صورت رایگان در روز پنج شنبه مورخه بیست و سوم اسفند ماه در این کوچه در اختیار شهروندان قرار دهد .

وی در راستای تشریح چگونگی اجرای این طرح تاکید کرد: در روز تعیین شده خودرو های ملودی طرح تفکیک پسماند از مبداء نسبت به تحویل پسماند های حجیم مانند مبل ، میز ، وسایل چوبی مستعمل و دور ریختنی بصورت رایگان اقدام خواهند کرد.

به گفته شهردار منطقه ۷ رنگ آمیزی دیوارها با پوشاننده، گلکاری در بوستان مربوطه، کاشت نهال رایگان در منازل شهروندان، رفع زوائد شهری از قبیل پوستر و برچسب از دیوار ها و درب منازل، گلکاری، کوددهی و کند کوب در باغچه های کوچه تنها بخشی از خدماتی است که به شهروندان کوچه سبزیکاری ارائه خواهد شد.

وی تاکید کرد: شستشوی نهر، پاکسازی کامل کوچه، جمع آوری پسماند های خشک و پسماند های حجیم و الکترونیک از درب منازل و تحویل رایگان کیسه زیست تخریب پذیر، شستشوی دیواره ها با واتر جت، طعمه گذاری بر علیه حیوانات مضرشهری در صورت نیاز هر یک از واحدها، توزیع کیسه های پارچه ای به واحد های که در طرح تفکیک مشارکت می کنند و آموزش نحوه جداسازی و تفکیک پسماند خشک از تر و الکترونیک از دیگر خدماتی است که به صورت رایگان به شهروندان این کوچه ارائه خواهد شد.

حاجوی در پایان یادآور شد: امیدواریم با اجرای طرح هایی از این دست شهروندان به همکاری بیشتر در جمع آوری پسماند خشک و تفکیک پسماند از مبدا ترغیب شوند.

چاپ چاپ