فعالیت نوروزگاه بلوار کشاورز در مسیر ۳.۵ کیلومتری
شهردار منطقه شش خبر داد؛

فعالیت نوروزگاه بلوار کشاورز در مسیر ۳.۵ کیلومتری

تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ - اخبار شهرداری ها, اختصاصی, خواندني هاي برگزيده‌
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

شهردار منطقه شش از برپایی نوروزگاه بلوار کشاورز در مسیر ۳.۵ کیلومتری خبر داد و گفت: در دو طرف بلوار ۴ سکوی فرهنگ و هنر برپا شده و گروه های هنری و نمایشی برنامه های متنوعی را اجرا می کردند که با استقبال خوب شهروندان مواجه شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه شش، محمد رضا دهداری پور تصریح کرد: نوروزگاه بلوار کشاورز با همراهی معاونت فرهنگی و اجتماعی و سازمان ورزش شهرداری تهران برگزار شد.
شهردار منطقه شش اضافه کرد: زمان اولیه فعالیت نوروزگاه سوم تا دهم فروردین ماه بود که با توجه به استقبال شهروندان تا شانزدهم فروردین ادامه یافت.
دهداری پور با بیان اینکه هر روز در استیج بلوار کشاورز برنامه های شاد و فرهنگی برگزار می شد گفت: حضور گروه های موسیقیایی و هنرهای نمایشی و عروسکی با استقبال خوب شهروندان مواجه شد.
شهردار منطقه شش با اشاره به بازی های گروهی و برنامه های متنوع ورزشی که در نوروزگاه بلوار کشاورز صورت می گرفت، گفت: افزایش شادی و نشاط شهروندان و مهمانان تهران، هدفی بود که با برگزاری این نوروزگاه ها محقق شد.
به گفته دهداری پور ۲۰۰ کارآفرین سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران تحت عنوان برنامه دست آفرین در نوروزگاه بلوار کشاورز فعالیت داشتند.
شهردار منطقه شش اضافه کرد: علاوه بر نوروزگاه بلوار کشاورز، نوروزگاه خیابان برادران مظفر و خیابان ولیعصر(عج) در محدوده پارک ساعی نیز با استقبال خوب شهروندان مواجه شد.
گفتنی است جمعی از مدیران شهری، اعضای شورای شهر و نمایندگان مجلس از نوروزگاه های قلب پایتخت بازدید داشته و روند خدمت رسانی به شهروندان را بررسی می کردند.

چاپ چاپ