احیای میدان و برج آزادی با اجرای برنامه های فرهنگی
تاریخ انتشار: ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - اخبار شهرداری ها, اختصاصی

احیای میدان و برج آزادی با اجرای برنامه های فرهنگی

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

رئیس کمیته مشارکت های مردمی شورای اسلامی شهر تهران در منطقه۹ تاکید کرد:

حجت نظری عضو کمیسیون فرهنگی اجتماعی و رئیس کمیته مشارکت های مردمی شورای اسلامی شهر تهران به همراه مفاخریان شهردار منطقه۹ و جمعی از مدیران شهری از جشنواره لاله های رنگی و تونل نور در میدان آزادی بازدید به عمل آوردند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۹، نظری عضو کمیسیون فرهنگی اجتماعی و رئیس کمیته مشارکت های مردمی شورای اسلامی شهر تهران گفت: منطقه۹در ارتقا کیفیت زندگی شهری اقدامات شایان توجهی را انجام داده است که خوشبختانه در ایام نوروزی، برنامه ها و فعالیت های وزینی چون نوروزگاه ها، تونل نور، آبنما ها و ویدئو مپینگ در میدان آزادی بدین منظور به اجرا رسیده است.
همچنین در ادامه این بازدید مفاخریان شهردار منطقه۹ بیان داشت: خوشبختانه با کمک مدیران و عوامل مجموعه شهری منطقه توانستیم مسائل مربوط به آبگرفتگی را به خوبی پیشگیری کنیم چراکه با تدابیر لازم اقدامات مربوط به لایروبی ها از قبل به درستی انجام شده بود.
وی همچنین عنوان کرد: میدان آزادی دارای ظرفیت های خوبی جهت اجرای ویژه برنامه هایی با مضامین فرهنگی در پایتخت می باشد که از این حیث مجموعه منطقه۹ در تلاش است به انجام کارهای فاخر فرهنگی در میدان آزادی و محیط پیرامونی آن بپردازد.
شهردار منطقه۹ در ادامه به تداوم برنامه ویدئو مپینگ اشاره کرد و بیان داشت: برگزاری برنامه ویدئو مپینگ یکی از اقدامات وزین و ارزشمند بوده است که تاکنون در ۴ مناسبت مختلف چون روز صلح، یوم الله ۲۲ بهمن۹۶ و ۹۷ و نوروز ۹۸ انجام و با استقبال مناسب شهروندان مواجه شده است که در تلاشیم تا برنامه نورپردازی و ویدئو مپینگ را به صورت مستمر بر روی برج آزادی اجرا کنیم.

چاپ چاپ