بازدید رییس شورای شهر و شهردار کرمان از سازمان اسناد و کتابخانه ملی منطقه جنوب شرق کشور
به مناسبت هفته اسناد ملی و میراث مکتوب انجام شد:

بازدید رییس شورای شهر و شهردار کرمان از سازمان اسناد و کتابخانه ملی منطقه جنوب شرق کشور...

تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - اخبار شهرداری ها
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

شهردار کرمان به همراه رییس شورای شهر صبح امروز و به مناسبت هفته اسناد ملی و میراث مکتوب، از سازمان اسناد و کتابخانه ملی منطقه جنوب شرق کشور و مرکز کرمان شناسی بازدید کردند.
به گزارش کرمان آنلاین، مدیر سازمان اسناد و کتابخانه ملی منطقه جنوب شرق کشور ضمن تشکر از حضور رییس شورای شهر و شهردار کرمان در این مجموعه، از همکاری و حمایت های آنها در طول سال های گذشته تشکر و قدردانی کرد.
معصومه رفیع پور با اشاره به قدیمی بودن و عدم استحکام ساختمان این مجموعه گفت: در این مرکز اسناد و کتاب ها، نسخه های خطی قدیمی استان کرمان و هرمزگان نگهداری می شود که متاسفانه فضای و امکانات کافی برای حفظ و نگهداری آنها وجود ندارد .
وی با تاکید بر اینکه این مرکز، پژوهشی ،آموزشی و خدماتی است، از مسئولان حاضر خواست برای تجهیز و توسعه‌ی فضای این مجموعه همکاری کنند.
در ادامه رییس شورای شهر و شهردار کرمان در بازدید از بخش های مختلف سازمان اسناد و کتابخانه ملی منطقه جنوب شرق کشور و مشاهده مشکلات ساختمانی و کمبود امکانات و فضا در این مجموعه، با اشاره به اهمیت سازمان اسناد و کتابخانه ملی در کرمان، عنوان کردند برای رفع مشکلات این مجموعه با استاندار دیداری خواهیم داشت و شورای شهر و شهرداری نیز در حد توان خود برای رفع مشکلات این مجموعه همکاری خواهند کرد.
گفتنی است این دیدار با بازدید از بخش‌های مختلف سازمان اسناد و کتابخانه ملی منطقه جنوب شرق کشور از جمله بخش آرشیو، اسناد ، نسخه های خطی ، پایان نامه ها ، محل برپایی نمایشگاه کتاب با توجه به مناسبت های ملی و بخش اداری همراه بود.

چاپ چاپ