خط اتوبوس شهرک شهید کشوری به ایستگاه قطار شهری صفه افتتاح شد
مدير منطقه 6 شهرداري اصفهان:

خط اتوبوس شهرک شهید کشوری به ایستگاه قطار شهری صفه افتتاح شد...

تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۸ - اخبار, اخبار شهرداری ها, خواندني هاي برگزيده‌
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

مدیر منطقه ۶ شهرداری اصفهان گفت: به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر یک خط اتوبوس از مبداء شهرک شهید کشوری به مقصد ایستگاه قطار شهری و پایانه صفه افتتاح شد و برای جابجایی شهروندان و اهالی این شهرک آغاز به کار کرد.
محمدرضا برکت از افتتاح خط شماره ۱۰۷ اتوبوس واحد به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشر در شهرک شهید کشوری خبر داد و اظهار کرد: منطقه شش شهرداری اصفهان با همکاری شرکت واحد اتوبوسرانی، برای رفاه حال اهالی شهرک شهید کشوری و شهروندان اقدام به راه اندازی یک خط اتوبوس از مبداء شهرک شهید کشوری به مقصد ایستگاه قطار شهری پایانه صفه کرده است.
وی ادامه داد: این خط در روزهای گذشته مورد بهره برداری قرار گرفت تا شهروندان ساکن در این شهرک بتوانند از طریق ایستگاه قطار شهری صفه به نقاط مختلف شهر دسترسی آسان و پاک داشته باشند.
مدیر منطقه شش شهرداری اصفهان با بیان اینکه این طرح به عبور و مرور شهروندان با وسایل نقلیه عمومی، کاهش ترافیک و آلودگی هوا کمک می کند، گفت: این خط با پنج دستگاه اتوبوس هر روز از ساعت ۶ صبح تا ۲۱ به شهروندان خدمت رسانی می کند و به طور میانگین هر ۱۲ دقیقه یک اتوبوس از ایستگاه سه راهی گلستان و بوستان شهرک شهید کشوری مسافران را به ایستگاه صفه و بالعکس منتقل می کند.
وی از افزایش احتمالی تعداد اتوبوس های این خط در صورت استقبال شهروندان خبر داد و تصریح کرد: چنانچه تعداد مسافران این خط زیاد باشد و اهالی این منطقه از اتوبوس ها استفاده کنند، تعداد اتوبوس ها را افزایش خواهیم داد.

چاپ چاپ