ارائه ایده های خلاقانه راهی به سوی خدمات بهینه به شهروندان
شهردار منطقه9 در جلسه شورای معاونین مطرح کرد:

ارائه ایده های خلاقانه راهی به سوی خدمات بهینه به شهروندان...

تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - اخبار شهرداری ها
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

در راستای بررسی مسائل پیش رو و پیشبرد اهداف مجموعه شهری، چهارمین جلسه شورای معاونین منطقه با حضور شهردار منطقه۹ و جمعی از مدیران شهری برگزار و طی آن گزارشی در خصوص اجرای طرح سنجش، پایش و ارزیابی عوامل انسانی موثر در زیست بوم منطقه ارائه شد .
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۹، سید علی مفاخریان شهردار منطقه گفت: با توجه به اینکه مسائل شهری در سال های اخیر پر رنگ تر شده است، لزوم توجه به ارائه طرح ها و ایده های خلاقانه رویکرد جدیدی در حوزه مدیریت شهری ایجاد کرده است که این امر با تغییر نگاه شهروندی و پرسنل مجموعه، بستری مناسب برای بهره مندی از فرصت ها و ظرفیت ها را فراهم می کند.
وی بازنگری به فعالیت های گذشته را راهی برای ارائه خدمات خلاقانه دانست و بیان داشت: بایست با ارائه ایده و طرح های جدید، هرآنچه که خدمات بهتر در سطح شهر برای شهروندان ایجاد می کند در اولویت قرار گرفته تا چشم انداز روشنی برای آینده داشته باشیم.
شهردار منطقه۹ با اشاره به سه شنبه های بدون خودرو اظهار داشت: بستری مناسب و ایمن برای دوچرخه سواری در سطح شهر مقدم تر از ترغیب شهروندان به آن است؛ که از این رو می بایست مناسب سازی شهری در دستور کار قرار گیرد.
شایان ذکر است در این نشست هم اندیشی اداره توسعه منابع انسانی منطقه در راستای اجرای طرح سنجش، پایش و ارزیابی عوامل انسانی و به منظور بهره برداری از نتایج این ارزیابی ها اقدام به طراحی دوره های آموزشی کرده است که پیشرفت و توسعه منطقه و خدمت رسانی بهتر به شهروندان را شامل می شود.

چاپ چاپ