“غرفه سبز” در منطقه۲۱ همزمان با “هفته محیط زیست” برپا شد
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - اخبار, اخبار شهرداری ها, خواندني هاي برگزيده‌

“غرفه سبز” در منطقه۲۱ همزمان با “هفته محیط زیست” برپا شد...

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

به مناسبت “هفته محیط زیست”؛ ایستگاه هایی تحت عنوان “غرفه سبز” طی این هفته در مقابل ساختمان های ستادی، نواحی و سرای محله های منطقه۲۱ به همت اداره محیط زیست و توسعه پایدار این منطقه برپا شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۲۱، سیاوش زابلی معاون خدمات شهری و محیط زیست این منطقه با بیان خبر فوق گفت: همزمان با ۲۱خرداد ماه و آخرین روز از “هفته محیط زیست”، “غرفه سبز” در مقابل ساختمان ستادی شماره یک منطقه۲۱ با حضور فعالین عرصه محیط زیست شهری، شهردار و مدیران ارشد ورودی غربی پایتخت برپا شد.
وی در همین راستا افزود: حین برپایی “غرفه سبز”، از شهردار و مدیران ارشد شهری منطقه۲۱ برای پیوستن به کمپین های “نه به کیسه های پلاستیکی” و “سه شنبه های بدون خودرو” دعوت به عمل آمد تا مسئولین شهری نیز همگام با سایر شهروندان در حفظ پاکیزگی هوا و محیط زیست شهر تهران و کاهش ترافیک سهیم باشند.
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه۲۱ در ادامه تاکید کرد: در “غرفه سبز” این منطقه به شهروندان آموزش های چهره به چهره با محوریت مباحث محیط زیست شهری، اصول تفکیک پسماند از مبدا و شیوه های نگهداری گیاهان ارائه و همچنین از شهروندان و پرسنل شاغل در منطقه۲۱ جهت عضویت در کانون های محیط زیست دعوت و ثبت نام شد.
زابلی در خاتمه خاطرنشان کرد: شهردار منطقه۲۱ در پایان این بازدید از “فعالین عرصه محیط زیست” که در محله های خود مشغول به تشویق و ترغیب سایر شهروندان به حفظ و نگهداری محیط زیست شهری هستند، تقدیر و تشکر کرد.

چاپ چاپ