تاریخ انتشار: 14 جولای 2014 - اخبار, اخبار شهرداری ها

کسب رتبه نخست هندبال توسط شهرداری منطقه پنج مشهد

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

حسن هدایتی از کسب رتبه نخست تیم هندبال بانوان امور تربیت بدنی همگانی شهرداری منطقه پنج در بین مناطق ۱۳ گانه مشهد خبر داد .
کسب رتبه نخست هندبال توسط منطقه پنج
حسن هدایتی ضمن بیان خبر فوق افزود : حضور فعال زنان در جوامع موجب رشد و شکوفایی و پیشرفت آن در اجتماع خواهد شد و عدم حضور آنها می تواند موجب رکود و سستی جامعه شود . بنابراین جهت ایفای نقش حساس بانوان در جامعه لازم است در سایه پرداختن به فعالیتهای بدنی ورزش و با کسب روحیه شاداب و بدنی سالم بر سرعت و قدرت این اثر مثبت افزوده شود .
وی افزود : این مسابقات به مدت یک هفته برگزار گردید که در این دوره از مسابقات تیم های مناطق ۱۳ گانه مشهد در مجتمع ورزشی کوثر به رقابت پرداختند و تیم شعبانیه شهرداری منطقه پنج در رده سنی ۱۳ تا ۱۹ سال موفق به کسب رتبه برتر گردید .
حسن هدایتی اضافه کرد : این مسابقات بین ۴۷ تیم مناطق سیزده گانه ودر ۴ رده سنی ۱۳ تا ۱۹ ،۲۰ تا ۳۰، ۳۱ تا ۴۰ و ۴۱ به بالا برگزار شد که تیم هندبال بانوان تربیت بدنی همگانی شهرداری منطقه پنج موفق به کسب رتبه نخست گردید .
وی در پایان سخنان خود گفت : ورزش، زنان را شکیبا و صبورتر کرده و اعتماد به نفس را افزایش می دهد و بر خلق و خوی آنان اثر مثبت داشته و آنها را در روابط اجتماعی خود با جامعه و به خصوص خانواده از رویکرد بهتری برخوردار می نماید .

چاپ چاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.