تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۸ - اخبار شهرداری ها

دو طرح ورزشی – عمرانی در منطقه ۹ شهر اصفهان

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

همزمان با دهه کرامت و میلاد امام رضا(ع)، مجموعه ورزشی نور در منطقه ۹ شهر اصفهان، بازسازی و تجهیز و عملیات اجرایی خیابان حدفاصل بزرگراه شهید خرازی و خیابان شهید احمد حجازی با هزینه ای بالغ بر ۳۰۳ میلیارد ریال در این منطقه آغاز می شود.
به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، همزمان با دهه کرامت و میلاد امام رضا (ع)، بازسازی و تجهیز مجموعه ورزشی نور شامل استخر، سونا و جکوزی، سالن توپی و سالن رزمی با مساحت سه هزار و ۴۰۵ مترمربع و مساحت کل زیربنای دو هزار و ۶۰۰ مترمربع و با هزینه تملک و آزادسازی ۴۵ میلیارد ریال، انجام شده و در اختیار شهروندان قرار می گیرد.
هزینه اجرا، بازسازی و تجهیز این مجموعه نیز ۵۰ میلیارد ریال بوده است تا همزمان با فصل تابستان شهروندان این منطقه بتوانند از امکانات جدید این مجموعه استفاده کنند.
زیربنای استخر نور یک هزار و ۸۰۰ مترمربع، زیربنای سالن توپی ۸۰۰ مترمربع، ابعاد زمین بازی چند منظوره ۴۰ در ۲۰ متر است. همچنین سالن رزمی دارای زیربنای ۱۴۰ مترمربع و پارکینگ ۸۰۰ متر است.
دیگر پروژه منطقه ۹ شهر اصفهان، آغاز عملیات اجرایی خیابان حدفاصل بزرگراه شهید خرازی و خیابان شهید احمد حجازی با اعتبار ۲۰۸ میلیارد ریال است که ۱۸۰ میلیارد ریال برای آزادسازی و ۲۸ میلیارد ریال برای عملیات اجرایی این خیابان هزینه شده است.
خیابان حدفاصل بزرگراه شهید خرازی و خیابان شهید احمد حجازی با کاهش بار ترافیکی خیابان آتشگاه و شهید اشرفی اصفهانی، می تواند تردد خودروها در منطقه ۹ را تسهیل کند.
طول این خیابان ۵۰۰ متر، عرض خط بدنه ۳۶ متر و عرض ترافیکی آن ۱۸ متر است.

چاپ چاپ