تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۸ - اخبار

نشانه گذاری و خط کشی محوری معابر مهم منطقه۱۵ برای افزایش تردد خودروهای عبوری...

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

بلوار امام رضا (ع) ، شهرک بروجردی و معابر مهمی چون شهید ابراهیمی در کیانشهر در راستای افزایش ایمنی تردد خودروها خط کشی محوری شدند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، مسعود لواف زاده معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه گفت: در این راستا انواع خط کشی به منظور نشان دادن مسیر صحیح جاده، امکان سبقت یا عدم سبقت، خطوط عابر پیاده ، خطوط مجاز جهت پارک خودرو و .. انجام شد.

وی با اشاره به اینکه نشانه گذاری سطوح معابر برای ارائه ی بهتر اطلاعات راهنمایی و رانندگی به رانندگان و عابرین یکی از مهمترین عوامل در به حداقل رسانیدن سردرگمی و عدم اطمینان در میسر رانندگی و یا عبور است افزود: این خط کشی ها براساس نیازسنجی کارشناسان معاونت ترافیک در بازدید مستمر از نواحی اجرا شد.

به گفته وی، در این عملیات انواع خطوط محوری، بلوکهای عابر پیاده و نوشتار، خطوط ایست، کانال عابر پیاده و خط کشی های ایستگاه اتوبوس به اجرا درآمد.

لواف زاده ادامه داد: در این راستا خطوط محوری به صورت ممتد و منقطع در بلوار امام رضا، شهرک بروجردی، خیابان ابراهیمی، بروجردی جنوبی و… به متراژ ۳۱ هزار و ۵۰۰متر طول، خطوط عابر پیاده به متراژ ۵۵۰متر طول ، ۷۲ عدد نوشتار و ۱۰عدد خط کشی ایستگاه اتوبوس ترسیم شد.

چاپ چاپ