طرح بیعت با پرچم در پردیس فرهنگی  شهرداری منطقه یک اجرا می شود
در راهپیمایی 22 بهمن ماه

طرح بیعت با پرچم در پردیس فرهنگی شهرداری منطقه یک اجرا می شود...

تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - اخبار شهرداری ها
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

اجرای نمادین بیعت با پرچم جمهوری اسلامی ایران با استفاده از پارچه سفید و رنگ، در پردیس فرهنگی شهرداری منطقه یک در مسیر راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ماه اجرا می شود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک سید عباس سجادی معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک با اعلام این خبر اظهار داشت: به مناسبت دهه مبارک فجر و یوم الله ۲۲ بهمن برنامه های متنوع فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در پردیس فرهنگی منطقه یک واقع در خیابان آزادی، روبروی ساختمان شهرداری منطقه ۹ ، جنب بیمه آسیا، برگزار می شود .
وی گفت : این پردیس به همت اداره فرهنگی در ۲ بخش شامل ۱۰غرفه ی دستاوردهای انقلاب، شهدای ترور و مقاومت، خدمات مشاوره، کودک و نوجوان، ورزش و سرگرمی، نسیم انقلاب در محله، استکبار ستیزی، سامانه نظارت همگانی۱۸۸۸ و بخش استیج شامل تلاوت قرآن کریم، تواشیح، مسابقه کودک و بزرگسال، سرودهای مذهبی دهه فجر، موسیقی سنتی و… اجرا می شود.
سجادی افزود : پردیس فرهنگی شهرداری منطقه یک با همکاری سپاه ناحیه بسیج جماران اقدام به برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی برای شهروندان و کودکان از جمله نقاشی، خوشنویسی، گریم کودک، سیلورمن، دلنوشته انقلاب، اجرای طرح بیعت با پرچم، اهداء روسری به دختران سن تکلیف (ریحانه شو)، و … می نماید.

چاپ چاپ