روابط عمومی عهده دار ارتباطات نزدیک از جنس شهروندی با مدیران شهری
شهردار منطقه۹ تاکید کرد:

روابط عمومی عهده دار ارتباطات نزدیک از جنس شهروندی با مدیران شهری...

تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - اخبار, اخبار شهرداری ها
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

سید مصطفی موسوی شهردار منطقه۹ به همراه شریفی مدیر دفتر حوزه شهردار و فرهادیان معاون حمل و نقل ترافیک و سرپرست معاونت فنی و عمرانی، به مناسبت هفته روابط عمومی در دیداری صمیمانه پای صحبت پرسنل روابط عمومی نشستند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۹، در این دیدار سید مصطفی موسوی شهردار منطقه۹ ضمن تبریک هفته روابط عمومی بر لزوم انجام اقدامات خلاقانه مبنی بر ارتباط بیشتر مدیران شهری با شهروندان تاکید کرد.
وی عنوان کرد: وجود صمیمیت و همدلی در بین همکاران روابط عمومی سبب می شود تا مجموعه خدماتی که به شهروندان صورت می گیرد، به موقع و به صورت اصولی منعکس شود.
شهردار منطقه۹ همچنین با تاکید بر نقش روابط عمومی در سازمانی همچون شهرداری تهران بیان داشت: امروزه و در عصر ارتباطات در کلان شهری نظیر تهران با دایره گستردگی خدماتی که به شهروندان در حال انجام است، می طلبد تا روابط عمومی مناطق و سازمان ها با حساسیت مرز بین خودنمایی و دیده شدن را رعایت کنند.
وی افزود: اعتماد سازی و ارتباطات نزدیک از جنس شهروندی با مدیران شهری را در واقع روابط عمومی ها عهده دار هستند؛ چرا که مردم داوران خوبی برای بررسی عملکرد مجموعه شهری در راستای ایجاد تهران شهری برای همه هستند.

چاپ چاپ