به همت خیرین در ماه مبارک رمضان محقق شد؛

بهار مهروزی خیرین منطقه ۱۵ در ماه مبارک رمضان

تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - اخبار شهرداری ها
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان به همت خیرین ۵۵ هزار سبد ارزاق و غذای گرم میان خانواده های نیازمند توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، اکبرمختاری ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شهروندان افزود: با مهرورزی بی نظیر خیرین طرح اکرام ایتام امسال به دلیل شرایط اقتصادی ناشی از شیوع کرونا با عنوان « پویش همدلانه» از ابتدای ماه مبارک رمضان آغاز شد.

به گفته وی، در این راستا ۲۵ هزار بسته حمایتی شامل کالاهای اساسی و ۳۰ هزار پرس غذای گرم برای ایتام و خانواده های کم برخوردار تهیه و درب منازل آنان با حفظ کرامت انسانی توزیع شد.

مختاری گفت: این کمک ها به همت بسیجیان، خیرین، شورایاری، معتمدین محله ها، سازمانهای مردم نهاد، روحانیون و هیات امنای مساجد تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد .

معاون اجتماعی و فرهنگی با بیان اینکه محدودیتی در مشارکت شهروندان، خیرین و سازمان های مردم نهاد وجود ندارد، گفت: هدف از مشارکت شهرداری در این طرح ایجاد هم افزایی بین شهروندان، خیرین و سازمان های مردم نهاد است تا با مدیریت و همکاری آنها لیست یکسانی از نیازمندان واقعی تهیه و نیازهای آنان برآورده شود.

مختاری در پایان از مردم نیکوکار و خیر برای پیوستن به این پویش و کمک مومنانه به خانواده های نیازمند و کم بضاعت دعوت کرد

چاپ چاپ