تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - اخبار

مدیریت کامل باران بهاری در منطقه ۱۵

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

نیروهای خدمات شهری از روز گذشته و همزمان با آغاز بارندگی ها به منظور رفع آبگرفتگی احتمالی وتسهیل تردد شهروندان در آماده باش کامل هستند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، نادر لطفی سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه با اشاره به اینکه از روز گذشته ۷۸۷ نیروی خدمات شهری با بهره گیری از ۲۸ دستگاه ماشین آلات در آماده باش کامل است، افزود: ۴۳ حوضچه و ۲۳ کانال منطقه نیز به صورت ۲۴ ساعته با بازدید های میدانی رصد می شود.

وی اضافه کرد: همچنین ۳۹ نقطه حساس آبگیر در بزرگراه ها، خیابانها و معابر منطقه وجود دارد که در این نقاط عامل انسانی به صورت ۲۴ ساعته به همراه تجهیزات مستقر است تا در صورت بروز مشکل احتمالی اقدامات لازم را انجام دهند.

سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه با اشاره به اجرای عملیات مستمر پاکسازی، لایروبی و رسوب برداری انهار روباز و روبسته و تأسیسات زباله گیر و رسوب گیر در طول سال افزود: با تلاش و تمهیدات همکارانم در حوزه خدمات شهری خوشبختانه در بارندگی شب گذشته و امروز مورد آبگرفتگی نداریم .

لطفی در ادامه گفت: تمامی نیروهای خدمات شهری در ستاد بارندگی منطقه، نواحی، مسیل و موتوری از روز گذشته در آماده باش کامل هستند تا در صورت نیاز به رفع آبگرفتگی معابر بپردازند.

چاپ چاپ