شهردار منطقه یک: صاحبان املاک حد و حدودی ملزم به تهیه سند تک برگی هستند
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - اخبار

شهردار منطقه یک: صاحبان املاک حد و حدودی ملزم به تهیه سند تک برگی هستند...

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

کلیه املاک دارای سند حد و حدودی برای جانمایی، درخواست کد نوسازی و پروانه ساختمانی باید با مراجعه به اداره ثبت سند تک برگی ملک خود را دریافت کنند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، سید حمید موسوی شهرداری این منطقه با بیان مطلب فوق اظهار داشت: در جلسه ای که با حضور معاون فنی و ممیزی اداره کل تشخیص وصول درآمد، معاون اداره کل تدوین ضوابط و صدور پروانه، نماینده اداره ثبت شمیران و مسئولین شهرسازی و درآمد منطقه یک برگزار شد مقرر شد همه املاکی که فاقد ابعاد مشخص هستند قبل از انجام اقدامات مربوط به شهرداری با مراجعه به اداره ثبت و تعیین ابعاد، سند تک برگی کاداستر (نقشه های حد نگاشتی) دریافت کنند.
وی با اشاره به اینکه در منطقه یک املاک محدوده‌های حریم مانند محدوده های امامزاده قاسم (ع) حصارک، فیضیه و … دارای این اسناد هستند از مالکین خواست اگر ملکی در تصرفشان است و سند حد و حدودی دارند برای سند تک برگی اقدام کنند.
موسوی افزود: این موضوع در کارگروه مشترکی که با حضور معاونین اداره ثبت و اداره کل شهرسازی و معماری شهرداری تهران برگزار می شود، طرح و صورتجلسه آن ابلاغ خواهد شد.
وی تصریح کرد: با عنایت به جلسه تشکیل شده با دفاتر خدمات الکترونیک منطقه، دفاتر خدمات ملزم شدند تا مراجعین این اسناد را به ادارات ثبت مناطق راهنمایی نمایند.

چاپ چاپ