آماده باش نیروهای اجرایی شهرداری منطقه ۷ به منظور جلوگیری از آبگرفتگی های احتمالی
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - اخبار, اخبار شهرداری ها, اختصاصی

آماده باش نیروهای اجرایی شهرداری منطقه ۷ به منظور جلوگیری از آبگرفتگی های احتمالی...

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۷ در پی بارش های اخیر و در راستای افزایش ایمنی و آرامش بیشتر، تسهیل در عبور و مرور، پاکیزگی شهر و پیشگیری از آبگرفتگی در محورها از آماده باش نیروهای خدمات شهری و اجرایی این منطقه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۷، عباس مافی با اعلام اینکه اوج بارشهای این هفته تا روز چهارشنبه ادامه خواهد داشت، گفت: شهرداری این منطقه تمهیداتی در نظر گرفته و اکیپ‌های خدمات شهری در نواحی پنجگانه برای پیشگیری از حوادث شهری در آماده‌باش کامل قرار دارند.
وی تاکید کرد: در سطح منطقه با شناسایی کامل نقاط حساس آبگیر و بازسازی و رفع آنها و در راستای افزایش ایمنی و آرامش بیشتر، تسهیل در عبور و مرور، پاکیزگی شهر و پیشگیری از آبگرفتگی در زمان بارندگی، نیروهای خدمات شهری، ۱۳۷ و… به صورت شبانه روزی در تلاش هستند تا مشکلات احتمالی را از سر راه شهروندان بردارند.
معاون شهردار منطقه ۷ در پایان عنوان کرد: با توجه به اجرای طرح ویژه لایروبی و رسوب برداری انهار سطح این منطقه همزمان با آغاز فصل بارش و با هدف جلوگیری از آب گرفتگی و مهار سیلاب احتمالی، در راستای اجرای این طرح انهار واقع در شریان‌‌های اصلی و فرعی، پل‌‌ها، تقاطع‎ها، حوضچه‎ها و کانال‌‌ها لایروبی شده اند از همین رو امیدواریم که شهروندان در این روزهای بارانی با مشکل جدی روبرو نشوند.

چاپ چاپ