رزمایش طرح شهید حاج قاسم سلیمانی قرارگاه پدافند زیستی منطقه۲۱
با حضور دکتر زالی

رزمایش طرح شهید حاج قاسم سلیمانی قرارگاه پدافند زیستی منطقه۲۱...

تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۹ - اخبار, اخبار شهرداری ها
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

با حضور دکتر زالی رئیس ستاد ملی مقابله با کرونا استان تهران برپا شد؛
رزمایش بزرگ قرارگاه پدافند زیستی منطقه۲۱ در قالب اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور دکتر زالی رئیس ستاد ملی مقابله با کرونا استان تهران، سردار حسن زاده فرمانده سپاه محمد رسول ا… استان تهران، رجب زاده شهردار منطقه۲۱، سرهنگ گرشاسبی فرمانده قرارگاه فتح، سرگرد فرخ شاهی نیا فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میثم تمار، محسنی نسب رئیس آموزش و پرورش مناطق۹و۲۱، پلیس راهور و رئیس مرکز بهداشت غرب تهران و سایر مسئولین منطقه ای و استانی برپا شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۲۱، دکتر زالی رئیس ستاد ملی مقابله با کرونا استان تهران در ابتدای این رزمایش گفت: ایجاد همگرایی و همدلی در بین تمامی دستگاه های اجرایی، مهم ترین مساله ای است که دستاورد بزرگ ملی در اجرای دقیق طرح شهید سلیمانی محسوب می شود.
وی با بیان این نکته که تبلور این همگرایی اجتماعی و جمعی در ذیل اجرای طرح شهید سلیمانی در چند سال اخیر منحصر به فرد و استثنایی بوده است، افزود:از ابتدای آذر ماه تا ۲۰دی که طرح شهید سلیمانی در سطح شهر تهران اجرا شده است، ۷۹درصد کاهش فوت و ابتلا را شاهد هستیم.
در ادامه این رزمایش حسن زاده فرمانده سپاه محمد رسول ا… استان تهران گفت: از ابتدای آذر ماه تا کنون، شاهد کاهش ۶۰درصدی میزان ابتلا و مرگ و میر در سطح کشور هستیم و این مهم نتیجه طرح محله محور شهید والامقام سردار سلیمانی است.
وی با اشاره به اینکه نتایج مطلوب اجرای این طرح در کنار همراهی و همدلی مردم با خادمان خود منجر به پایش حداکثری وضعیت سلامت شهروندان شده است، افزود:بیشترین حجم مخاطره در درمانگاه ها، بیمارستان ها و پایگاه های ویژه سلامت است که مدافعان سلامت بی ادعا و با نهایت فداکاری در خط مقدم مقابله با ویروس منحوس کرونا با جان و دل کار می کنند.
همچنین در این مراسم اعلایی مدیر مرکز بهداشت غرب تهران طی سخنرانی خود گفت:پس از اجرای طرح شهید سلیمانی، خدمات بسیاری در زمینه بیماری کرونا در مراکز بهداشتی منطقه۲۱ و پایگاه های سلامت درحال انجام است. ۷پایگاه مراقبت سلامت به همت بسیجیان منطقه۲۱ ایجاد شده که این مراکز نقش بسزایی در آگاه سازی شهروندان و کاهش میزان ابتلا داشته است.

چاپ چاپ