پروژه ترافیکی و زیباسازی شهرداری رفسنجان در بلوار شهید مدرس اجرا می شود.
شهردار رفسنجان:

پروژه ترافیکی و زیباسازی شهرداری رفسنجان در بلوار شهید مدرس اجرا می شود....

تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۴۰۰ - اخبار, اختصاصی, از سراسر ايران
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

شهردار رفسنجان از اجرای پروژه ترافیکی و زیباسازی جدید در بلوار شهید مدرس به منظور تسهیل در عبور و مرور در این محدوده خبر داد.

💢 مهندس مختاری با اشاره به اینکه طرح بلوار شهید مدرس با هدف بهبود تردد خودروهای عبوری و ایجاد جلوه های بصری تعریف شده است، اظهار کرد: در اجرای این پروژه از نظرات و پیشنهادات صاحبنظران و کارشناسان مربوطه استفاده شده و اقدامات مربوط به آن پس از انجام مطالعات و هماهنگی های لازم توسط کارشناسان حوزه ترافیک، در صحن شورای اسلامی شهر مطرح و سپس در دستور کار شهرداری رفسنجان قرار گرفته است.

💢وی با اشاره به اینکه پروژه فوق یکی از زیباترین و منحصربفردترین پروژه های شهر رفسنجان خواهد بود، افزود: تعریض و بهسازی باند شرقی بلوار و احداث پارکینگ حاشیه ای در مجاورت بوستان شهید مطهری و مجموعه فرهنگی ورزشی آیت الله هاشمی رفسنجانی(ره) از جمله اقدامات پیش بینی شده در این مسیر است.

💢شهردار رفسنجان با بیان اینکه اجرای این پروژه تأثیر بسزایی در حرکت روان خودروها و کاهش تخلفات رانندگی خواهد داشت، گفت: پروژه مذکور یکی از مهم ترین و مؤثرترین طرح های حوزه ترافیک معاونت خدمات شهری شهرداری است که به همت معاونت شهرسازی و امور زیربنایی و سازمان عمران عملیاتی می شود.

💢مهندس مختاری پیشاپیش از صبوری ساکنین و اهالی این منطقه تشکر و خاطر نشان کرد: یکی از مهم ترین دلایل زمان بر شدن طرح در فاز اول، جابجایی تأسیسات آب و مخابرات در این مسیر بوده که اقدامات لازم برای تسریع در اجرای آن در حال انجام است و امیدواریم با تلاش همکارانم در شهرداری و مشارکت ادارات مربوطه به زودی شاهد پیشروی پروژه باشیم.

💢وی هوشمندسازی میدان بسیج را از دیگر برنامه های شهرداری در این محدوده اعلام کرد و افزود: نصب چراغ راهنمای هوشمند در میدان به منظور کاهش معضلات ترافیکی و کنترل تردد خودروها از برنامه های آتی و ضروری شهرداری است که در ادامه طرح بلوار شهید مدرس اجرا می شود.

💢شهردار رفسنجان هم چنین از اتصال فضای سبز بوستان شهید مطهری به بلوار شهید مدرس با حذف دیواره های مجموعه فرهنگی ورزشی آیت الله هاشمی رفسنجانی(ره) خبر داد و افزود: این اقدام که در راستای اجرای مقدمات پروژه فوق الذکر صورت گرفته، موجب انتقال حس طراوت و شادابی به فضای شهری شده است.

💢مهندس مختاری بهبود سیمای شهر و ایجاد محیط مفرح برای شهروندان را از جمله برنامه های شهرداری در این دوره عنوان کرد و گفت: افزایش سطح رضایتمندی مردم و همراهی آنان در طول اجرای پروژه ها برای مجموعه مدیریت شهری از اهمیت بالایی برخوردار است که خوشبختانه در مناطق مختلف شهر شاهد آن هستیم.

چاپ چاپ