تجلیل یاوران شورای کوی گاله از شهردار لار
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۴۰۰ - اخبار

تجلیل یاوران شورای کوی گاله از شهردار لار

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

یاوران شورای کوی گاله با حضور در شهرداری لار؛ با شهردار، تنی چند از اعضای شورای شهر و کارکنان پرتلاش شهرداری دیدار و با اهدا شاخه گل، از خدمت ارزنده این مجموعه در سطح شهر و بویژه کوی گاله تجلیل کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لار؛ در این دیدار محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار با بیان اینکه همه این پیشرفت ها حاصل تلاش و تعامل شهروندان با مجموعه شهرداری و شورای شهر است، گفت: امیدواریم این همکاری و تعاملِ دو سویه بیش از پیش ادامه داشته باشد تا روز به روز شاهد توسعه و پیشرفت شهر و شهرستان باشیم.

در ادامه این دیدار، نواز شریفی لاری معاونت عمرانی شهرداری لار هم در سخنانی ضمن اشاره به پیشینه تاریخی کوی گاله، گفت: این منطقه از شهرقدیم لار با دارا بودن بافت های تاریخی و خاص از پتانسیل های خوبی برخوردار است و انشاالله همه مسولین شهر و شهرستان با همدلی و همراهی؛ بتوانیم لارستان بزرگ را بیش از پیش به جایگاه واقعی خود برسانیم.

در پایان یاوران شورای کوی گاله با اهدا شاخه گل به شهردار، معاونین، مدیران و کارکنان این مجموعه و همچنین پخش شیرینی در واحدهای مختلف این شهرداری، از همدلی این مجموعه خدمات رسان تجلیل کردند.

سید کامران علوی – روابط عمومی شهرداری لار

چاپ چاپ